$ DOLAR → Alış: 8,82 / Satış: 8,85
€ EURO → Alış: 10,35 / Satış: 10,39

YARENLİKTE BİSİKLET VE MOTOSİKLETLER TEHLİKE SAÇMAYA DEVAM EDİYOR

YARENLİKTE BİSİKLET VE MOTOSİKLETLER TEHLİKE SAÇMAYA DEVAM EDİYOR
  • 11.09.2019
  • 118 kez okundu

BİZ DE YAZALIM DEDİK
ÇEKİ DÜZEN VERİLMESİ İSTENİYOR
İklim haber gazetesi olarak zaman zaman şehrimizin sorunlarını çözmek için yetkilileri göreve davet edeceğiz. 01.09.2019 tarihinde yayın hayatına başladığımızdan dolayı “BASIN”da yeniyiz. Ancak tecrübeli yazar kadromuz var. Bu kişilerin haberlerini, yazılarını bundan böyle sık sık okuyacaksınız. İşte onlardan birtanesi
Tarsus’un sorunlarından biri olan “YARENLİK” vatandaşın dinlendiği, rahatlamaya çalıştığı bir yer. Tarsus’un en canlı caddelerinden en kalabalık yerlerinden burada hemen hemen hergün 1-2 kez maddi hasarlı ve yaralamalı kazalara rastlamak mümkün. Nasıl olmasın ki. Burada motorsikletler, bisikletler özellikle elektrikli bisikletler, otomobiller, seyyar satıcılar, dilencilerden geçilmiyor. Peki bu göze hoş gelmeyen görüntülerden Tarsus halkını kim kurtaracak. Tarsus belediyesi zabıta ekipleri güvenlik güçleri bu sorunu ne zaman çözecek. Ayrıca buradaki esnafların mağdur olmaması için belirli saatlerde araç girişine kısa süreli olsa da izin verilebilinir.
Okulların açılması ile çocuklarımızında okullara gidiş gelişlerini düşünecek olursak yarenlikteki trafik sorununun çözülmesi artık ihtiyaç haline geldi. Yerel basında bu tür haberlere rastlasakta bir kez de iklim haber gazetesi olarak hatırlatmak istedik.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ