$ DOLAR → Alış: 9,28 / Satış: 9,32
€ EURO → Alış: 10,82 / Satış: 10,86

TEDBİRİ ELDEN BIRAKMAYAN TARSUS BELEDİYESİ, ODA VE DERNEKLERE MASKE DESTEĞİNİ SÜRDÜRÜYOR

TEDBİRİ ELDEN BIRAKMAYAN TARSUS BELEDİYESİ, ODA VE DERNEKLERE MASKE DESTEĞİNİ SÜRDÜRÜYOR
  • 13.06.2020
  • 124 kez okundu

 

 

Normalleşme sürecine girdiğimiz bu dönemde, salgın riskine karşı tedbiri elden bırakmayan Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, ilçede faaliyet gösteren oda ve dernekleri ziyaret ederek, maske desteğinde bulundu.

Türkiye’de ilk koronavirüs vakasının açıklanmasının ardından salgının yayılmasına yönelik aldığı önlemlerle ülkede takdir edilen Tarsus Belediyesi, ilçe genelinde tedbiri elden bırakmıyor.Salgının 2’nci dalgasına karşı önlemleri en üst seviyeye çıkaran Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, oda ve derneklere maske ile el dezenfektanı desteğini sürdürüyor. Başkan Bozdoğan, Tarsus Ulaşım Akaryakıt Otomotiv Turizm San. ve Tic. A.Ş., ile S.S.12 Nolu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi ve Tarsus Kebapçılar, Lokantacılar ve Pastaneciler Odası’nı ziyaret ederek, maske desteğinde bulundu.  Ziyarette vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyen Başkan Bozdoğan, normalleşme süreci ile ilgili tedbirin elden bırakılmaması konusunda oda ve sivil toplum kuruluşu başkanlarına önerilerde bulundu.

Halkın sağlığını korumak adına koronavirüse karşı mücadelelerinin artarak devam edeceğini belirten Başkan Bozdoğan , “ Oda ve derneklere bağlı üyelerin işyerlerinin periyodik olarak dezenfekte çalışmaları sürüyor. Tarsus Belediyesi olarak, salgının ikinci dalgasına karşı tüm tedbirlerimizi aldık.  Sosyal mesafe, maske ve hijyenimize önem göstererek, kendimizi ve çevremizi hastalıktan korumak zorundayız. Vatandaşlarımızın sağlıklı ve güvenli vakit geçirebilmeleri adına çalışmalarımızın salgın riski ortadan kalkana kadar süreceğinden bir şüpheniz olmasın” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ