$ DOLAR → Alış: 9,28 / Satış: 9,32
€ EURO → Alış: 10,82 / Satış: 10,86

TARSUS’TA NELER OLDU

Türkiye Emekliler Derneği Başkanı (TÜED) Tarsus şube

TARSUS’TA NELER OLDU
  • 25.10.2019
  • 369 kez okundu

TARSUS’TA NELER OLDU

İYİLİK HAREKETİ

Türkiye Emekliler Derneği Başkanı (TÜED) Tarsus şube başkanı ve genel mali sekreteri Ömer Kurnaz Tarsus Kaymakamı Kadir Sertel okçuyu makamında ziyaret etti.  Kaymakam Kadir Sertel Otçu vakıftan yardım alamayan fakat mağduriyeti sabit olan kişilere yardım etmek amacıyla “iyilik hareketi” adlı projeyi Tarsus’ta harekete geçireceklerini Ömer Kurnaz ile yaptığı görüşmede belirtti.

KAN BAĞIŞI

Tarsus Doktor Lütfi kolukırık İlköğretim Okulu öğretmen ve velileri anlamlı bir davranışa imza attılar. İlik nakli ve hem Normal şartlar için kan bağışında bulundular. Okul bahçesinde gerçekleşen kan bağışında katılımcılar organ bağışı konusunda yardımcı oldular.

DENEME AMAÇLI

Trafikte Deneme amaçlı uygulama Tarsus kent merkezi trafiği açısından büyük sorun oluşturan 100. Yıl hemzemin geçidinde (Turkuaz Çarşısı yanı) trafik akışının düzenli şekilde sağlanması amacıyla Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin altyapı desteği ile Emniyet Müdürlüğü Trafik ekipleri tarafından Deneme amaçlı uygulama başlatıldı.

GEÇMİŞ OLSUN

Tarsus İdmanyurdu taraftarlarından ilamo Başkan lakaplı Erdoğan Yalçın sabaha karşı geçirmiş olduğu kalp krizi sonucu hastaneye yatırılmıştır. Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesinde kalp bypass ameliyat olacaktır. Kendisine iklim haber gazetesi olarak geçmiş olsun diyor acil şifalar diliyoruz

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ