$ DOLAR → Alış: 18,59 / Satış: 18,67
€ EURO → Alış: 19,35 / Satış: 19,43

Tarsus’ta Neler Oldu

Tarsus’ta Neler Oldu
  • 06.01.2022
  • 92 kez okundu

 

 

www.iklimhaber.com

 

 

 

 

TARSUS’TA ÖĞRENCİ KAVGASI

Cengiz Topel Anadolu Lisesi’nde öğrenci kavgası karakolda bitti. Daha önce kavga eden 12’inci sınıf öğrencileri teneffüste yeniden karşı karşıya geldi. Kavgaya bu sırada okulda bulunan öğrenci velileri de katıldı. Öğrenciler ve velilerinin karıştığı kavgada tekme ve yumruklarla birbirlerine saldırdığı görüldü. Kavgada 3 öğrenci darp edilerek yaralandı. Kavga eden kalabalık, ihbar üzerine okula sevk edilen polis tarafından dağıtıldı. Kavgaya karışanlar, daha sonra polis merkezine götürüldü.

 

 

 

 

www.iklimhaber.com

 

 

 

 

ELEKTRİK TEKNİSYENLERİ ODASINDA

MÜKAFAT TANRIVERDİ, BAŞKAN ADAYI OLDU.

 

Tarsus Elektrik Teknisyenleri Odasının bu ay yapılacak seçimlerinde mevcut yönetimde 2. başkan olarak görev yapan Mükafat Tanrıverdi, başkan adayı oldu.

Gazetemiz kurucusu Seyhan İpekoğlu, başkan adayı Mükafat Tanrıverdi’yi ziyaret ederek seçimler hakkında görüşünü aldı.

Mükafat Tanrıverdi “Geçtiğimiz aylarda kaybettiğimiz başkanımız Nurettin Taş’ı rahmetle anıyor, bugüne kadar verdiği emekler için teşekkür ediyorum. Allah kendisinden razı olsun, mekanı cennet oldu. Nurettin Başkanımızla aynı yönetimde görev yaptık. Şimdi onun anısını yaşatmak ve bayrağı teslim almak üzere başkan adayı olarak üyelerimizden yetki istiyorum. Şimdiden tüm üyelerimize teşekkür eder yeni yıllarını kutlarım” dedi.

 

 

 

 

 

 

www.iklimhaber.com

 

 

 

 

 

– TARSUS’TA BULUNAN CAMİ VE MEZARLIKLARDA BÜYÜKŞEHİR EKİPLERİNDEN KAPSAMLI TEMİZLİK

 

Mersin Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı Tarsus-Çamlıyayla Şube Müdürlüğü ekipleri, Tarsus merkez ve bağlı mahallelerde bulunan birçok cami ve mezarlıklarda kapsamlı temizlik çalışması gerçekleştirdi.

 

Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Tarsus’un en büyük kabristanları olan Şehir Mezarlığı, Güney Mezarlığı ve Tarsus Eshab-ı Kehf Şehir Mezarlığı’nda sürekli olarak temizlik çalışması yürütürken, bağlı mahallelerde de mezarlık alanlarda çalışma gerçekleştiriyor.

 

İş makinelerinin de kullanıldığı ve program dahilinde yürütülen çalışmalar kapsamında Hasanağa Mahallesi mezarlığı, Atalar Mahallesi mezarlığı, Boğazpınar mezarlığı, Ardıçlı, Çavuşlu, İnköy, Konaklar, Tepeçaylak ve İncirlikuyu mezarlığında ağaç budama, ot biçme ve genel temizlik faaliyetleri yerine getirildi.

 

İbadethanelerde bulunan halıları ise makineler vasıtasıyla yıkayan ekipler, tüm noktaları dezenfekte edip temizliyor.

 

Büyükşehir ekipleri, Tarsus’a bağlı Topçu Mahallesi Camii, Tepeçaylak Mahallesi Camii, Kütüklü Mahallesi Camii, Muratlı Mahallesi Camii, Tarsus Hal Camii, Konaklar Mahallesi Camii, Yarbay Şemsettin Mahallesi Hz. Osman Camii, Nemiroğlu Mahallesi Camii, Esenler Mahallesi Camii, Yüksek Mahallesi Camii, Mahmutağa Mahallesi Camii, Çöplü Mahallesi Camii, Yaramış Mahallesi Camii, Alifakı Mahallesi Camii, Baharlı Mahallesi Camii, Ağzıdelik Mahallesi Camii, Kelahmet Mahallesi Camii, Çağbaşı Mahallesi Camii, Karaçerçili Mahallesi Camiinde dezenfekte ve temizlik çalışması uyguladı.

 

 

 

 

www.iklimhaber.com

 

 

 

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN

TARSUS’A LGS HAZIRLIK KURSU

Mersin Büyükşehir Belediyesi, Mithatpaşa Mahallesi’ne de 8’inci sınıf öğrencilerinin eğitim alacağı LGS’ye yönelik hizmet veren Eğitim ve Öğretimi Destekleme Kurs Merkezi açtı.

 

Bir çocuğu Mithatpaşa Mahallesi’ndeki LGS kurs merkezine diğer çocuğu ise Öğretmenler Mahallesi’nde bulunan üniversite hazırlık kurs merkezine giden Özden Avcıoğlu, “Bu maddi imkanlar doğrultusunda paralı bir dershaneye gönderme imkanımız yok kesinlikle. Çok şanslıyız. Bize ve öğrencilere bu desteği verdiği için Vahap Seçer Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Mersin Büyükşehir Belediyesi, eğitimde fırsat eşitliği yaratabilmek için özellikle dezavantajlı bölgelerde yaşayan öğrencilerin yararlandığı Eğitim ve Öğretimi Destekleme Kurs Merkezlerine yeni şubeler eklemeye devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi, Tarsus’ta liselere giriş sınavına hazırlanan öğrenciler için bir kurs merkezi açtı.

 

Mithatpaşa Mahallesi’ndeki kurs merkezinde 8 derslik yer alıyor

 

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi bünyesinde, Tarsus’ta dezavantajlı mahalleler arasında yer alan Mithatpaşa Mahallesi, Şehitler Caddesi üzerinde LGS’ye hazırlanan öğrencilere hizmet veren bir kurs merkezi açıldı. Kolay ulaşılabilir noktada açılan kurs merkezinden çevrede bulunan diğer mahallelerde yaşayan öğrenciler de faydalanabilecek. Açılan Mithatpaşa Mahallesi’ndeki kurs merkezinde 8 derslik yer alıyor.

 

Yıl sonuna kadar tüm derslerin birebir anlatımı, ücretsiz deneme sınavları, rehberlik hizmetleri ve aile ziyaretlerinin gerçekleştirileceği kurs merkezinde, kadın ağırlıklı eğitim kadrosu bulunuyor. 6’sı kadın olmak üzere 8 öğretmen ve 2 kadın personelin görev yaptığı kurs merkezi, iyi bir lise eğitimi almak isteyen öğrencilerin geleceğine ışık tutuyor.

 

“Öğrencilerimizi başarıya hazırlıyoruz”

 

Mithatpaşa Eğitim ve Öğretimi Destekleme Kurs Merkezi sorumlusu Aycan Uçar, tempolu bir şekilde eğitime başladıklarını ifade ederek, “Hem sosyoekonomik hem başarı durumu göz önüne alınarak, hiçbir ücrete tabi olmadan verdiğimiz bu eğitimin bir parçası olduğumuz için çok şanslıyız. Biz burada 6 kadın öğretmen, 2 kadın personel olarak çalışıyoruz. Kadın ağırlıklı bir kurumuz. Böyle bir ortamda çalıştığımız için biz de çok mutluyuz. Öğrencilerimizi başarıya ulaştırmanın yanında onlara sosyal bir ortam hazırladığımız ve onların hedeflerine bir adım daha yaklaştığımız için çok mutluyuz. Bize bu şansı veren Başkanımız Vahap Seçer’e buradan çok teşekkürlerimizi iletiyoruz” dedi.

 

“Vahap Seçer Başkanımız böyle bir imkan verdiği için çok şanslıyız”

 

Bir çocuğu Mithatpaşa Mahallesi’ndeki LGS kurs merkezine diğer çocuğu ise Öğretmenler Mahallesi’nde bulunan üniversite hazırlık kursuna giden Özden Avcıoğlu, “Bu maddi imkanlar doğrultusunda paralı bir dershaneye gönderme imkanımız yok kesinlikle. Vahap Seçer Başkanımız böyle bir imkan verdiği için çok şanslıyız. Uzun zamandır da LGS’ye hazırlanan kızımızın bu dershaneye gelmesini bekliyorduk, çok şükür açıldı. Çocuğumuz da çok memnun. Diğer kızımız da üniversiteye hazırlanıyor. Çok şanslıyız. Çocuklarımız da çok motive bu konuda. Bize ve öğrencilere, çocuklarımıza bu desteği verdiği için Vahap Seçer Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

 

Öğrenciler LGS kurs merkezlerinden memnun

 

Öğrencilerden Hayrünnisa Özkütük de kurstan çok memnun olduğunu söyleyerek, “Öğretmenlerim, arkadaşlarım çok sevecen. Hepsiyle çok iyi anlaşıyorum. Verilen eğitimler çok iyi, öğretmenlerimiz çok iyi, konuları çok güzel anlatıyorlar” dedi.

 

Büyükşehir’in LGS kurslarından faydalandığı için kendisini şanslı olarak gördüğünü söyleyen öğrencilerden Eylül Ela ise “Buraya geldiğim için çok mutluyum. Arkadaşlarım da öğretmenlerim de çok iyi. Böyle bir şansa sahip olduğum için çok teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

 

 

 

 

 

www.iklimhaber.com

 

 

 

 

TARSUS BELEDİYESİ’NDEN KÖYDEKİ

KADINLARA HAMUR YOĞURMA

MAKİNASI DESTEĞİ

Tarsus Belediyesi, kadınların vakitlerinden tasarruf etmesini sağlamak ve hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla 16 köye hamur yoğurma makinesi dağıtımı gerçekleştirdi. Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, ‘’Kadınlarımızın hayatını kolaylaştırmaya yönelik projelerimize her zaman devam edeceğiz.’’ dedi.

Kadınların hayatını kolaylaştırmak ve destek olmak amacıyla projelerine devam eden Tarsus Belediyesi,  kadınlar için oldukça zahmetli ve zor olan hamur yoğurma işini kolaylaştırmak ve destek olmak amacıyla kırsal mahallelere hamur yoğurma makinesi dağıtımı gerçekleştirdi. Ayrıca Tarsus Belediyesi Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü hamur yoğurma makinası ile beraber, çiftçi ve muhtarlara Ata tohumu projesi kapsamında 30 bin adet marul fidesi dağıtımı gerçekleştirildi.
Kırsal alanların dezavantajlı yönlerini en aza indirgemek ve zahmetli hamur işlerinin yapımını kolaylaştırıp üretilen yöresel ürünlerin gelecek nesillere aktarılmasına katkı sağlamak amacıyla dağıtımı yapılan hamur yoğurma makineleri ile kadınların vaktinden de tasarruf edilmesi sağlanıyor.

 

 

 

www.iklimhaber.com

 

 

 

 

 

BAŞKAN BOZDOĞAN

‘’KADINLARIMIZA DESTEK OLMAYA

HER ZAMAN DEVAM EDECEĞİZ’’

Tarsus Belediyesi olarak kadınlara yönelik çalışmalarına devam ettiklerini belirten Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan,  ‘’Bugün Kırsal Mahallelerimizde yaşayan kadınlarımızın hayatını kolaylaştırmak ve üretim yapmasını teşvik etmek amacıyla 16 farklı köyümüze hamur yoğurma makinası dağıtımı gerçekleştirdik. Kentimizin merkez mahallelerine de daha önce dağıtım gerçekleştirmiştik. Hem günlük hayatlarında zahmetli olan hamur yoğurma işinin kolaylaşmasını hem de yoğurma işlemini yaparken oluşacak sağlık sorunlarının önüne geçmek amacıyla kadınlarımıza bu yönde de desteklerimizi sürdürmeye devam edeceğiz. ‘’diye konuştu.

‘’ÇOK KIYMETLİ BİR HİZMET’’
Verilen hizmetin kırsal mahallelerde bulunan kadınların işlerini kolaylaştırdığını beliren Taşobası Mahallesi Muhtarı Kurtuluş Gazi,’’ Köyümüzde bulunan kadınlarımız diledikleri zaman biz muhtarlarla irtibat kurup hamur yoğurma makinelerini kullanabilecek. Bu çok kıymetli bir hizmet. Tarsus Belediyesi her zaman olduğu gibi bugün de üreten kadınlarımıza destek olmaya devam ediyor. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.” diye konuştu.

 

 

 

 

 

www.iklimhaber.com

 

 

 

 

TARSUS ŞEHİR TİYATROSU OCAK AYI PROĞRAMI BELLİ OLDU

Tarsus Şehir Tiyatrosunun 2022 yılı Ocak ayı proğramı belli oldu. Buna göre oyunlar 6 Ocak tarihi itibariyle başlayacak ve  Ocak ayı sonuna kadar sürecek.

ilk oyun Baba adını taşıyor.  Baba adlı oyun6 ve 7 Ocak tarihlerinde saat 19.00’da sahnelenmeye başlanacak.

“ÇEHOV VODVİL” isimli oyun ise 13, 17 ve 20 Ocak tarihlerinde saat 19.00’da aynı yerde oynanacak.

İnsan müsveddesi adlı oyun 26 ve 27 Ocak 2022 tarihlerinde saat 19.00’da sahneye konulacak.

Bir çoban masalı adlı oyunda 29 ve 30 Ocak tarihlerinde 2 seans olarak  saat 11.00 ve 14.00’de sahneye konulacak.

Oyunlar Tarsus Şehir Tiyatrosunun Bağlar mahallesinde  Mavi Bulvar üzerinde bulunan  / Ayşe Lebriz Berkem Sahnesi Dr.Turgut Erkutlu Bilim Eğitim Sanat ve Kültür Akademisinde oynanacak. Oyunlar ücretsiz olup davetiyelidir.

Bilgi için Tel.0507 829 0450 Tarsus

 

 

 

 

www.iklimhaber.com

 

 

 

 

MURAT KAYA: YENİ BİR BAŞARI HİKÂYEMİZ DAHA VAR.

Tarsus Ticaret Borsası Başkanı Murat Kaya, başarı hikayelerinin yeni yılda da devam edeceğini, 2021 yılının son Meclis toplantısında açıklamıştı.

Borsa Başkanı Murat Kaya, “Hem Tarsus’a hem de Ülkemize müjdeli haberlerimiz olacak. Bu müjdeli haberimiz ile ilgili çalışmalarımız tamamladık.” Dedi.

“Tarsus Ticaret Borsası, 2020 yılında pandeminin patlak verdiği dönemde Lisanslı Depoları kurarak bir ‘Başarı Hikâyesi’ yazdığını belirten Başkan Murat Kaya “Borsa olarak Başarı Hikâyelerimiz mutlaka olacaktır. Tarsus Ticaret Borsası olarak göreve geldiğimiz andan itibaren sürekli olarak çalışmalarımızı artırarak sürdürmekteyiz. Bu
yapılanların hepsi planlı, programlı, ortaya somut ve gerçekleşebilecek vizyon ortaya konularak yapılan konulardı.
Önümüzdeki günlerde yeni başarı hikayemizi de kamuoyu ile paylaşacağız.

Bizim önce kent ve Tarsus ekonomisine katkı için, daha sonra ise Türkiye ekonomisine katkı için gayretlerimiz, çalışmalarımız devam edecek. Bizim de koyduğumuz hedefler arasında bu ülkenin ihracatının ve istihdamın hızla artması için somut projelerin ortaya konmasıdır.
Bizim amacımız ihracat yapmayanları ihracat yapma şansı vermek, bunun için altyapıyı hazırlamak ve desteklerimizi devam ettirmektir. Bu çalışmalarımızın neticesini de yakın bir zamanda göreceksiniz inşallah” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

www.iklimhaber.com

 

 

 

EMEKLİ ÖĞRETİM ÜYESİ

CELAL TEZEL, KAZA GEÇİRDİ

Tarsus Üniversitesi emekli öğretim görevlilerinden  ve Özel Şahmeran Sürücü Kursu Trafik öğretmeni Celal Tezel geçirdiği bir kaza sonucu sol ayağını kırdı.

Tezel “Tatsız bir kaza sonucunda ayağımın kırılması nedeniyle, gerek hastane aşamasında yardımlarını esirgemeyen, gerek tedavim ve evde istirahat sürecim boyunca bizzat gelerek ve gerekse de telefonla arayarak ve sosyal medya yoluyla mesajlar göndererek geçmiş olsun dileklerini ileten, tüm saygıdeğer akraba, dost ve arkadaşlarıma en içten duygularımla teşekkür eder, sağlıklı, güzel günler diler, saygılarımı sunarım. İyi ki varsınız sevgili dostlarım, can kardeşlerim.

Sevmek ve sevilmek çok güzelmiş, arayan herkese teşekkür ederim” dedi.

Bizde Celal hocamıza geçmiş olsun diyoruz.

 

 

 

 

www.iklimhaber.com

 

 

 

 

TARSUS HAL MÜDÜRÜNE ZİYARET

Tarsus Kaymakamı Kadir Sertel OTCU, Tarsus Hal Müdürlüğünü ziyaret etti.

Kaymakam Otcu,  Hal müdürü Gülşah Ekin ÇÜLDÜR ile Yaş Sebze ve Meyve Halciler Derneği Başkanı Ali İLK’i ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

Ziyaretlerde Kaymakam OTCU’ya İlçe Tarım Müdürü Hayri ERDOĞAN, Emniyet Müdürü Ebubekir FİL ve Ziraat Odası Başkanı Veyis AVCI eşlik etti.

 

 

 

 

www.iklimhaber.com

 

 

 

MEDYAD’DAN EMNİYETİN DUYARLILIĞINA TEŞEKKÜR

MEDYA Mensupları Derneği  (MEDYAD)  Başkanı Okan Çalışkan,  son günlerde kent genelinde duvarlara asılan yerel gazetelerin parçalanması olayını  kınarken, olayın failinin yakalandığını açıkladı.

Çalışkan, üzüntü verici saldırının ardından Tarsus ilçe Emniyet Müdürlüğü nezdinde Asayiş Bürosu ekiplerinin araştırma ve çalışma başlattığını belirterek “Tarsus Emniyetine konuya duyarlılığından dolayı teşekkür ederim” dedi.

Çalışkan şunları söyledi:

“Tarsus’ta değişik yerlerde bulunan ve yerel gazetelerin asıldığı Duvar gazetesi panolarına Aralık ayı içinde iki kez ayrı noktalarda saldırı olayı vukubulmuştur. Ancak Yeni Tarsus Müzesi yanındaki panoda bulunan tüm yerel gazetelerimizin bıçak yada falçata ile parçalanması bizleri daha da üzmüştür. Bu konuda harekete geçen Tarsus Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin konuya duyarlılığı ve olayın failini yakalamaları teselli kaynağımız olmuştur. Yakalanan şahsın akli dengesinin yerinde olmadığı görülürken, konuya duyarlılık gösteren Emniyet Müdürlüğümüze ve Asayiş Bürosu ekiplerine teşekkür ederiz”

 

 

 

 

www.iklimhaber.com

 

 

 

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / / / /

Cumhurbaşkanı Erdoğan seçim startını İstanbul’da verdi: 2023’teki en büyük zaferi elde etmemizin önüne kimse geçemez
AK Partinin ‘Büyük İstanbul Buluşması’nda önemli açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yaklaşan 2023 seçimleri hakkında, “2023’teki en büyük zaferi...
TARSUS’TA NELER OLDU
iklimhaber.com TARSUS SARIULAK ZEYTİNYAĞI’NA  İLGİ BÜYÜK OLDU Türk Patent ve Marka Kurumu (TÜRKPATENT)  öncülüğünde Antalya’da “Coğrafi İşaretler Sempozyumu ve Sergisi”...
Merakla bekleniyordu! EYT’de 1999’dan önce stajyerlik ve çıraklık yapanlara kapılar kapandı
Emeklilikte yaşa takılanlarda (EYT) stajyer ve çırak şeklinde çalışanların merakla beklediği soruyu cevaplayan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin,...
Tarsus’ta Neler Oldu
SEÇİMDEN ÖNCE İL OLMAYI BEKLEYEN İLÇELER ARASINDA TARSUS İLK 10 İÇİNDE Türkiye’de Haziran 2023 seçimlerine kadar  10 yada 12 ilçenin...
“TARSUS NEDEN İL OLMALI?” KONUSU İLE FOTOĞRAFÇILAR MARATONU BAŞLIYOR
Medeniyetler Başkenti Tarsus’un il olması için “İl’le de Tarsus” projesini hayata geçiren Tarsus Belediyesi, tarihi ve kültürel değerleri ile ön...
BAŞKAN YILMAZ’DAN ÖĞRETMENLERE ÖZEL KUTLAMA
Eğitimcilerin Onuruna Düzenlediği Yemekte En Genç ve En Tecrübeli Öğretmene Plaket Takdim Eden Başkan Yılmaz, Tüm Öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü Kutladı....
TARSUS’TA NELER OLDU
iklimhaber.com TARSUS’TA ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANDI Tüm Türkiye’de olduğu gibi dün Tarsus’ta  da 24 Kasım Öğretmenler günü kutlaması yapıldı. Tarsus’taki kutlama...
TADER Başkanı Özsu’dan ‘’Kadına Yönelik Şiddete Karşı Mücadele Günü’’ Mesajı…
Ankara Tarsuslular Derneği Genel Başkanı Semih Özsu; ‘’ 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’nde, hayat hakları elinden...
BÜYÜK TÜRKÇÜ PROF. DR. TURAN YAZGAN, VEFATININ 10. YILINDA ANILDI
Prof. Dr. Turan Yazgan’ı Anma Programına Katılan Başkan Yılmaz; “Prof. Dr. Turan Yazgan Hocamız, Türk Milliyetçiliği Fikir Zincirinin En Önemlisi...
Tader den 24 Kasım Mesajı
Ankara Tarsuslular Derneği (TADER) Genel Başkanı Semih Özsu                    ‘’24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ’’ dolayısıyla bir mesaj yayımladı… Başkan Semih Özsu mesajında;...
TOROSLAR’DA VEZNELER HAFTA SONU AÇIK
Toroslar Belediyesi, Emlak, Çevre Temizlik ve İlan Reklam Vergilerinin 2022 yılı 2’nci taksit ödemeleri ile 7256 Sayılı Yapılandırma Kanunu’nun 12’nci...
TARSUS’TA NELER OLDU
iklimhaber.com TARSUS’TA ÖĞRETMENLER  GÜNÜ KUTLAMASI Bugün 24 Kasım Öğretmenler günü kutlaması  yapılacak. Tarsus’taki kutlama töreni için bu sabah saat 09.30...
TARSUS BELEDİYESİ TARAFINDAN ÇOCUKLARA DİŞ SAĞLIĞI EĞİTİMİ VERİLDİ
Çocukların küçük yaştan itibaren diş fırçalama alışkanlığı kazanması, ağız ve diş sağlığına önem vermesi için çalışmalar yapan Tarsus Belediyesi, Diş...
BAŞKAN YILMAZ, ÖĞRETMENLER GÜNÜ’NÜ KUTLADI
Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Tüm öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü kutlayan Başkan...
1. ULUSLARARASI TARSUS KUKLA FESTİVALİ 2 ARALIK’TA BAŞLIYOR
Tarsus Belediyesi’nin kenti kültür sanatla buluşturmak amacıyla hayata geçirdiği etkinlikler devam ediyor. Bu yıl ilki düzenlenecek olan ve 7 yerli...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ