$ DOLAR → Alış: 18,59 / Satış: 18,67
€ EURO → Alış: 19,39 / Satış: 19,47

Tarsus’ta Neler Oldu

Tarsus’ta Neler Oldu
  • 03.11.2021
  • 73 kez okundu

www.iklimhaber.com

 

 

 

 

MÜZE ETKİNLİĞİ  BUGÜN

Tarsus Müzesi Söyleşileri Etkinliği 3 Kasım 2021 Tarihinde yapılacak.

Tarsus Kaymakamlığı ve Tarsus Ticaret ve Sanayi Odasının ortaklaşa düzenlediği etkinlikte Tarsus Müzesinde söyleşiler yapılacak.

Tarsus Müzesinin bulunduğu eski Adliye binası içindeki toplantı salonunda gerçekleştirilecek etkinlikte saat 15.00 de açış konuşmasını TSO başkanı Ruhi Koçak yapacak. Ardından Küaymakam Kadir Sertel Otcu konuşacak. Saat 15.15.’de ise Tarsus Müze müdürü Doğukan Alper Yeni Tarsus Müzesini tanıtıcı bilgiler verecek, Bir Müzenin hikayesini anlatacak.

Saat 15.45’de ise Mersin Üniversitesinden Deniz Kaplan Konuşacak.  Tarsus Hinterlandı buluntuları ışığında Antik Tarsus hakkında yeni bilgileri Doç. Dr. Deniz Kaplan paylaşacak.

 

 

 

 

 

www.iklimhaber.com

 

 

 

 

-HALK ET MARKET’TE ASKIDA ET UYGULAMASI BAŞLADI

Tarsus Belediyesi dar gelirli vatandaşların yüzünü güldürecek işlere imza atmaya devam ediyor. Askıda ekmek uygulaması devam ederken askıda et uygulaması da devreye girdi.

Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan’ın Et Market açılışında dile getirdiği askıda et uygulaması başladı. Daha önce askıda ekmek uygulamasını da başlatan Tarsus Belediyesi şimdi de askıda et uygulaması ile bir ilke daha imza attı.

Halk Et Marketten elde edilen kâr üzerinden başlatılan uygulama dar gelirli vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı.

Askıda et uygulamasına bugün itibariyle başlayan Halk Et Market, dar gelirli vatandaşlara et, ekmek ve tost peyniri dağıtımı gerçekleştirdi.

Dar gelirli vatandaşların bütçesine uygun projeler üreten ve Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek Et Market’i hayata geçiren Başkan Bozdoğan, Halk Et Market’te piyasanın altında fiyatlarla et satıldığını bunun yanı sıra Tarsuslularla dayanışma örneği göstererek askıda et uygulamasını da başlattıklarını ifade etti. Et Market’te dar gelirli vatandaşların bütçesine uygun ürünleri hizmete sunduklarını belirten Başkan Bozdoğan marketin açılışında yaptığı konuşmada market çalışanlarına “Parası olmayana da eti vereceksiniz. Çünkü buna ihtiyacı olan insanlarımız var” diye seslendi. Yoksul bir ailem vardı. Bazen annem 250 gram et parası verirdi. Utanırdım. Abime söylerdim. Ya sen bu eti sen al. 250 gram eti. Ben senin bisikletini temizleyeyim derdim. Abim gider eti alırdı. Ben bisikletini temizlerdim. Anneme de eti götürürdüm. Söyleyemezdim çok utandığımı. Buradaki arkadaşlara da ilk onu söyledim. Parası olmayana da eti vereceksiniz. Askıda etten mutlaka vereceksiniz. Çünkü buna ihtiyacı olan insanlarımız var” demişti.

Askıda et uygulamasından faydalanan ve Et Market’ten alışveriş yapan vatandaşlar da bu hizmetinden ötürü Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan’a teşekkürlerini ilettiler.

Et Market’te Çukurova yöresindeki üreticilerden alınan et aracısız olarak tüketiciye ulaştırılıyor. Et Market’te fiyatlar piyasaya göre 10 ila 15 TL daha düşük ayrıca Tarsus Belediyesinin Halk Marketleri sayesinde süt ve ürünlerini hijyen endişesi olmadan, uygun fiyata alan Tarsuslular bundan sonra et ürünlerini de Et Market’ten, piyasanın daha altında fiyatlarla alabilecek.

Tarsus Belediyesi Et Market’te Çukurova yöresindeki besici ve tavukçulardan alınan ürünler aracısız olarak halka ulaştırılıyor. Et Market’te fiyatlar şu şekilde:

Kuzu kıyma 54.5, Kuzu sırt 57,00, Kuzu gerdan 55,00, Kuzu kaburga 53,00, Kuzu pirzola 65,00, Kuzu kemiksiz 62,00, Dana kıyma 52,50, Dana kuşbaşı 54,50, Dana but biftek 62,00, Dana tranç 70,00, Dana Antrikot 75,00, Dana bonfile 85,00, Piliç pirzola 22,00, Piliç baget 19,00, Piliç kanat 28,00, Piliç bonfile 36,00, Piliç kelebek 20,00, Piliç poşetli 17,00

 

 

 

www.iklimhaber.com

 

 

 

 

 

3-9 KASIM ORGAN BAĞIŞI HAFTASI

‘Organ Bağışı İle Umut Ol’ .. ‘3-9 Kasım Organ Bağışı Haftası’ dolayısıyla ‘Doktor Sunumları’ kapsamında düzenlediğimiz programımıza hepinizi bekliyoruz.

KONUŞMACI

Uzm.Dr. Sema Çelik Gürses

TARİH.3 Kasım 2021 Çarşamba

SAAT.14.00

YER.Ülker Aydın Yaşlı Dayanışma ve Erinç Evi-Şehitler Tepesi Şehit Fazlı Kalaycı Ortaokulu Yanı-Tarsus

 

 

 

 

www.iklimhaber.com

 

 

 

 

 

ALİ KEMAL KÖSEOĞLU ‘NUN  ANNESİ

TESLİME KÖSEOĞLU VEFAT ETTİ.
Tarsus Flaş Medya Grup Kurucu Başkanı, Mersin Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi,  Ali Kemal Köseoğlu ‘nun kıymetli annesi Teslime Köseoğlu vefat etmiştir.
Merhume teyzemize Allah’tan Rahmet kederli ailesine, yakınlarına, sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyoruz.
Mekanı Cennet Olsun .

 

 

www.iklimhaber.com

 

 

 

 

 

BARBAROS MAHALLESİ MUHTARINDAN

BAŞKAN  SEÇER’E TEŞEKKÜR

Projenin son dağıtımlarındaki adreslerden birisi Tarsusa bağlı Barbaros Mahallesi oldu. Büyükşehir Belediyesi Sosyal Yardımlar Şube Müdürü Engin Yıldırım, toplam 64 bin aileye ulaştıklarını belirterek, “Burası Tarsus’un Barbaros Mahallesi. Birçok bölgeden göç almış, yerli halkın da bulunduğu; dezavantajlı vatandaşların bir arada yaşadığı bir mahalle. Biz dağıtımlarımızda özellikle bu tür mahalleleri seçtik. Bu mahallelerimizde genellikle ocaklarda, tandırlarda kışa hazırlık için ekmek yapılır. Hamurumuzda dayanışma var, her zaman Mersin halkıyla beraberiz” dedi.Barbaros Mahallesi Muhtarı Salih Başkan da mahalle sakinlerinin Büyükşehir Belediyesinden her türlü desteği aldıklarını vurgulayarak, “Mahallemizde gerçekten durumları çok kötü olan yoksul vatandaşlarımız var ama Vahap Başkanımız Allah’ın izniyle bunun üstesinden de gelecektir. Unla, gıdayla, çalışmayla ilgili Vahap Başkanım tektir” diye konuştu.”Ailece yardımlaşarak ekmek yapıp yiyoruz”Ekmek üreten kadınlardan Gülşen Karataş ise 2 çocuğu olduğunu, ancak geniş bir aileye sahip olduklarını bemirterek, “Bu evde 7-8 kişi yaşıyoruz. Önceden fırından ekmek alıyorduk ama ailemiz geniş olduğu için çok pahalı geliyor. Sağ olsun Vahap Başkanımız sayesinde bize un dağıtıldı. O unu ekmeğe çeviriyoruz. Ailece yardımlaşarak ekmek yapıp yiyoruz” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

www.iklimhaber.com

 

 

 

 

 

ŞİİRSEL DÜŞLER SERGİSİ

Tarsus’ta  Şiirsel Düşler Sergisi açıldı.

Tarsus’un yanı sıra Mersin’den de bazı şairlerin eserlerinin yer aldığı sergi bir hafta açık kalacak.

Sergide şairlerin şiirlerinin tablo şeklinde yazılımı ile sergide yer almasıyla oluşturulan Şiirsen Düşler sergisi gezenlerin beğenisini kazandı.

Mustafa Öztemir “Sergi ve dinletimiz Maça Kafe Tarsus’ta açıldı. Sizleri de bekliyoruz” dedi.

Sergi Kızılmurat mahallesi Merkez karakol mevkiinde bulunan Maça Cafe’de (Hurmali Konak’ta) ücretsiz olarak gezilebilir.

 

 

 

 

 

www.iklimhaber.com..

 

 

 

 

 

GEZEN SİNEMA TIRI, TARSUSTA

İçişleri Bakanlığı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı, Mersin Valiliği ve Tarsus Kaymakamlığı işbirliği ile 1-5 Kasım 2021 tarihlerinde ilçemizde bulunacak olan Gezen Sinema Tırı, ilk gün Lütfiye Benli İlköğretim Okulu’nda öğrencilerle buluştu.

 

 

 

 

 

www.iklimhaber.com..

 

 

 

 

BORSA ÜYE ZİYARETLERİ; SEKTÖRDE “GÜÇLÜ VE ÖNCÜ” FİRMA

Borsa üyelerine gerçekleştirilen ziyaretler kapsamında Borsa Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Seçer ve Genel Sekreter Hasan Şanlı,     Yonca Fide – Rasim Çavaş ve Toygun Çavaş ‘a ziyaretlerinde, pandemi ile birlikte önemi daha da artan gıdanın başlangıcı tohum ve fide sektöründe yaşanan zorlu üretim ve tedarik koşullarına rağmen işletme kapasitesini arttıran  yatırım ve istihdama devam etmeleri nedeniyle de plaket takdim ettiler.

 

Rasim Çavaş, ziyaretten duyduğu memnuniyetini belirterek, Yonca Fide olarak güçlü, güvenilir ve kaliteli marka imajlarını korumak geliştirmek için yeni üretim teknolojilerini takip edip uyguladıklarını ve geliştirmeye devam ettiklerini, satış sonrası teknik destek konusunda teknik personel eğitimine önem verdiklerini, gelişen tarım tekniklerini takip edip bu gelişmeleri üreticiyle paylaştıklarını ve her zaman Türk üreticisine hizmet etmeyi misyon olarak belirlediklerini söyledi.

Gündeme dair konular ile Borsanın faaliyetleri üzerinde görüş alışverişinde bulunulan ziyarette, Çavaş, sözlerine şu şekilde devam etti; “İlk ve tek iyi tarım uygulamaları yapan fide tesisi Yonca Fide olarak yıllık 95 Milyon aşısız ve 15 Milyon aşılı sebze fidesi üretiyoruz. Toygun beyde (oğlu) artık firmamızda. Kendi ihtiyacımıza uygun olarak plastik üzerine yeni yatırımımızı da tamamladık.” Dedi.

 

Başkan Yardımcısı Ali Seçer,”Bölgemiz tarımsal üretim anlamında gerçek bir üs. Tarsus’a ve bölgemize verdiğiniz tarımsal üretimi artıracak yenilikçi yaklaşımınızdan, sektörde güçlü ve öncü firma olarak  gerçekleştirdiğiniz yatırımlar, istihdama olan katkınız dolayısıyla tebrik ediyor,bölge ticaretine ve ekonomisine yön veren sektörlerden birinin Tarsus Ticaret Borsası üyesi olmasından memnuniyet duyuyorum “ dedi.

 

Seçer ziyaretin sonunda Rasim Çavaş ve Toygun Çavaş’a  teşekkür plaketi takdim etti.

 

 

 

 

 

www.iklimhaber.com

 

 

 

 

 

BÜYÜKŞEHİR’İN “1 EKMEK 1 ÇORBA” 

HİZMETİ BU KIŞ YENİDEN BAŞLADI

Mersin Büyükşehir Belediyesi, kış aylarının gelmesiyle birlikte “1 Ekmek 1 Çorba” hizmetini 62 noktada yeniden başlattı. İlk yıl Tren Garı önünde başlayan proje, 3’üncü senesinde Tren Garı önünde yine yoğun ilgi gördü. Farklı birçok noktada işçiye, memura, emekliye ve dezavantajlı mahallelerdeki vatandaşlara ücretsiz sunulan çorbalar, bu sene üniversite önlerinde de yerini aldı.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi’nin 2019 yılında başlattığı “1 Ekmek 1 Çorba” hizmeti 3’üncü yılında da Mersinlilerin içini ısıtmaya devam ediyor. Havanın soğumasıyla birlikte bu yıl 62 noktada başlayan ücretsiz çorba ve ekmek hizmeti, işçiye, memura, emekliye, öğrenciye ve dezavantajlı mahallelerde yaşayan her kesimden birçok vatandaşa ulaşıyor. Projenin ilk yılında Tren Garı önünde başlayan hizmet, bu yıl da yoğun ilgi görüyor.

Geçen kış 200 bin kişiye ulaştı, bu kış yeniden başladı

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in sosyal belediyecilik anlayışıyla 27 Ekim 2019’da başlattığı “1 Ekmek 1 Çorba” hizmeti geçen kış 200 binden fazla kişiye ulaşmıştı. Anamur’dan Tarsus’a kadar toplam 62 farklı noktada yeniden başlayan hizmet, vatandaşlar tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.

“1 Ekmek 1 Çorba projesinin 3’üncü yılındayız”

Büyükşehir Belediyesi’nin Aşhanesi’nde kaynayan çorbalar, sabah ve akşam saatlerinde dezavantajlı mahallelerden iş merkezi önlerine, sanayi sitelerine, sebze ve meyve toptancı halleri ile üniversite ve hastane önlerine kadar pek çok noktada dağıtılmaya başladı. Projenin ilk dağıtım noktalarından birisi olan Mersin Tren Garı’nda Mersin-Tarsus-Adana güzergâhında yolculuk yapan vatandaşlar da çorba ikramından faydalandı.

Aşhane’de görevli Gıda Mühendisi Bilge Küçükkubaş, “1 Ekmek 1 Çorba projesinin 3’üncü yılındayız. Havanın soğumasıyla beraber, geçen sene kaldığımız yerden 62 noktada tekrar çorba ikramımıza başladık. Bu sene üniversitelerin açılmasıyla beraber ek olarak üniversitelerimizin önünde de çorba ikramımıza başladık. 1 Ekmek 1 Çorba projemiz çok fazla ilgi görüyor. 62 noktada özellikle dezavantajlı bölgeler başta olmak üzere; tarım işçilerinden sanayi işçilerine, öğrenciye, emekliye her kesimden vatandaşımıza bu projeyle ulaşmaya çalışıyoruz” dedi.

Bu hizmeti doğru buldum”

Vatandaşlardan Mahmut Mezarcı, 1 Ekmek 1 Çorba hizmetinin her kesime ulaşması yönünden güzel bir hizmet olduğunu vurgulayarak, “Vahap Başkanımızın bu çorba hizmetini çok beğendim. Sabah evinde erken kalkan var. Parası olan var, olmayan var. İşine geç kalan var. Bu hizmeti doğru buldum. Ben de güzel bir çorba içtim, çorbayı beğendim. Ellerine sağlık” diye konuştu.

“Kışın vazgeçilmezi çorba”

Adana’da yaşadığını ancak iş nedeniyle her gün Mersin’e gelmek zorunda olduğunu belirten Murat Kındık ise “Her sabah gidip geliyorum. Az önce ‘hava serinlediği için çorba olsa iyi olur’ diyecektim, gelip görünce sevindik. Emeği geçenlere teşekkür ederiz. Kışın vazgeçilmezi çorba. Olumlu bir hizmet” dedi.

Gümrük işinde çalıştığını belirten Halit Ulu da hizmetten memnun olduğunu vurgulayarak, “Tadı güzel. Kaliteli çorba. Belediyenin verdiği çok iyi hizmet. Böyle hizmetlerin devamını diliyoruz” ifadelerine yer verdi

 

 

 

 

 

www.iklimhaber.com

 

 

 

 

 

BOZDOĞAN;”BEN HALKIN AVUKATLIĞINI YAPIYORUM ”

 

Tarsus Belediyesi Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısında bir önceki dönemden kalan arazi alım satımıyla ilgili dosya tekrar gündeme gelince Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan” Ben halkıma her zaman doğruları açıklamak zorundayım. Tarsus halkının haklarını korumak zorundayım bu nedenle kendimi halkımın avukatı olarak görüyorum. Benim iki yolum var merhum Ecevit’in de ifade ettiği gibi birisi hak yolu diğeri de halk yolu” dedi.

 

Tarsus Belediyesi Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısı açılış, yoklama, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından başlayan meclis toplantısı, müdürlüklerden ve komisyonlardan gelen evrakların görüşülmesi ve karara bağlanması ile devam etti. Daha sonra gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi.

Görüşülen maddeler arasında Tarsus’ta ikamet edip devlet üniversitelerinde eğitim görecek

öğrencilere destek olmak amacıyla lisans düzeyindeki öğrencilere bir seferliğine mahsus olmak üzere 1500 TL, ön lisans öğrencilerine ise 750 TL yardım yapılması teklifi oy birliğiyle komisyona sevk edildi.

 

Daha önce mecliste gurubu bulunan bir siyasi partinin ilçe başkanlığı tarafından Tarsus Belediyesi’nin iş ve hizmet üretmediği yönündeki ithamları ve kulaktan dolma bilgiler ile afaki açıklamalarına karşılık

Tarsus Belediyesi konuyla ilgili olarak kamuoyuna açıklama yapmıştı. Yapılan açıklamada geçmiş

dönemde gerçekleşen belediyeye ait bir arazinin metrekaresini 200 TL bedelle satılıp, aradan 1 yıl geçmeden yaklaşık iki katı bir fiyatla belediyenin iştiraki olan şirketin satın alması konusunu içeren bir dosyanın tekrar gündeme gelmesi üzerine Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, gerçekleri ve doğruları halka tüm şeffaflığı ile anlatmak zorunda olduğunu bildirdi. Başkan Bozdoğan, sabırla dayanmak, boyun eğmek zamana bırakmak oturup beklemek değildir. Sabır eylemdir belki, sabır bilmektir, sabır yönetmektir ama lütfen şu olayı Halkım şu olayı tam bilsin. Halkımın bilmesini önemsiyorum. Biz her konuda şeffafız, elimizde ki tüm belgelerimiz açık kimseden sakladığımız yok.

Bu kenti germeye, bu kentte ki insanları gereksiz yere sıkıntıya sokmaya kimsenin hakkı yoktur” şeklinde konuştu”

Mecliste yaşanan sözlü gerginlik ve Belediye başkanı Dr. Haluk Bozdoğan’ın kamuoyuna anlatacağı açıklamaları meclis üyelerince sık sık kesilmesi üzerine Başkan Bozdoğan, meclis oturumunu sonlandırdı.

 

 

 

 

 

www.iklimhaber.com

 

 

 

 

 

TARSUSTA PKK/KCK OPERASYONU

Tarsus ‘ta  terör örgütü PKK/KCK’ya yönelik operasyon  düzenlendi.

Eş zamanlı operasyonlarda 4 şüpheli gözaltına alındı

 

 

 

 

www.iklimhaber.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / /

Cumhurbaşkanı Erdoğan seçim startını İstanbul’da verdi: 2023’teki en büyük zaferi elde etmemizin önüne kimse geçemez
AK Partinin ‘Büyük İstanbul Buluşması’nda önemli açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yaklaşan 2023 seçimleri hakkında, “2023’teki en büyük zaferi...
TARSUS’TA NELER OLDU
iklimhaber.com TARSUS SARIULAK ZEYTİNYAĞI’NA  İLGİ BÜYÜK OLDU Türk Patent ve Marka Kurumu (TÜRKPATENT)  öncülüğünde Antalya’da “Coğrafi İşaretler Sempozyumu ve Sergisi”...
Merakla bekleniyordu! EYT’de 1999’dan önce stajyerlik ve çıraklık yapanlara kapılar kapandı
Emeklilikte yaşa takılanlarda (EYT) stajyer ve çırak şeklinde çalışanların merakla beklediği soruyu cevaplayan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin,...
Tarsus’ta Neler Oldu
SEÇİMDEN ÖNCE İL OLMAYI BEKLEYEN İLÇELER ARASINDA TARSUS İLK 10 İÇİNDE Türkiye’de Haziran 2023 seçimlerine kadar  10 yada 12 ilçenin...
“TARSUS NEDEN İL OLMALI?” KONUSU İLE FOTOĞRAFÇILAR MARATONU BAŞLIYOR
Medeniyetler Başkenti Tarsus’un il olması için “İl’le de Tarsus” projesini hayata geçiren Tarsus Belediyesi, tarihi ve kültürel değerleri ile ön...
BAŞKAN YILMAZ’DAN ÖĞRETMENLERE ÖZEL KUTLAMA
Eğitimcilerin Onuruna Düzenlediği Yemekte En Genç ve En Tecrübeli Öğretmene Plaket Takdim Eden Başkan Yılmaz, Tüm Öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü Kutladı....
TARSUS’TA NELER OLDU
iklimhaber.com TARSUS’TA ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANDI Tüm Türkiye’de olduğu gibi dün Tarsus’ta  da 24 Kasım Öğretmenler günü kutlaması yapıldı. Tarsus’taki kutlama...
TADER Başkanı Özsu’dan ‘’Kadına Yönelik Şiddete Karşı Mücadele Günü’’ Mesajı…
Ankara Tarsuslular Derneği Genel Başkanı Semih Özsu; ‘’ 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’nde, hayat hakları elinden...
BÜYÜK TÜRKÇÜ PROF. DR. TURAN YAZGAN, VEFATININ 10. YILINDA ANILDI
Prof. Dr. Turan Yazgan’ı Anma Programına Katılan Başkan Yılmaz; “Prof. Dr. Turan Yazgan Hocamız, Türk Milliyetçiliği Fikir Zincirinin En Önemlisi...
Tader den 24 Kasım Mesajı
Ankara Tarsuslular Derneği (TADER) Genel Başkanı Semih Özsu                    ‘’24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ’’ dolayısıyla bir mesaj yayımladı… Başkan Semih Özsu mesajında;...
TOROSLAR’DA VEZNELER HAFTA SONU AÇIK
Toroslar Belediyesi, Emlak, Çevre Temizlik ve İlan Reklam Vergilerinin 2022 yılı 2’nci taksit ödemeleri ile 7256 Sayılı Yapılandırma Kanunu’nun 12’nci...
TARSUS’TA NELER OLDU
iklimhaber.com TARSUS’TA ÖĞRETMENLER  GÜNÜ KUTLAMASI Bugün 24 Kasım Öğretmenler günü kutlaması  yapılacak. Tarsus’taki kutlama töreni için bu sabah saat 09.30...
TARSUS BELEDİYESİ TARAFINDAN ÇOCUKLARA DİŞ SAĞLIĞI EĞİTİMİ VERİLDİ
Çocukların küçük yaştan itibaren diş fırçalama alışkanlığı kazanması, ağız ve diş sağlığına önem vermesi için çalışmalar yapan Tarsus Belediyesi, Diş...
BAŞKAN YILMAZ, ÖĞRETMENLER GÜNÜ’NÜ KUTLADI
Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Tüm öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü kutlayan Başkan...
1. ULUSLARARASI TARSUS KUKLA FESTİVALİ 2 ARALIK’TA BAŞLIYOR
Tarsus Belediyesi’nin kenti kültür sanatla buluşturmak amacıyla hayata geçirdiği etkinlikler devam ediyor. Bu yıl ilki düzenlenecek olan ve 7 yerli...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ