$ DOLAR → Alış: 18,61 / Satış: 18,68
€ EURO → Alış: 19,65 / Satış: 19,73

Tarsus’ta Neler Oldu

Tarsus’ta Neler Oldu
  • 07.09.2021
  • 263 kez okundu

 

 

www.iklimhaber.com

 

 

TARSUS’TA ŞEHİT AİLELERİNE EV TAHSİSİ DEVAM EDİYOR

Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, Belediye meclis toplantısında ” Vatani görevlerini yaparken şehit düşen asker ve polis ailelerine  2 ev daha hediye edildi.

Tarsus Belediye Meclisi’nin onayı ile bugüne kadar 74 ev tahsis edilirken, gerçekleştirilen son  meclis toplantısında Şehit Mustafa Dağlı ile Şehit Cihan Çetinkaya’nın varislerine 2 adet ev tahsis edilmesi teklifi Meclis Üyeleri’nin oy birliği ile kabul edildi.

Alınan bu karar ile bugüne kadar 76 şehidimizin ailelerine ev tahsis edilmiş oldu.

 

 

 

www.iklimhaber.com

 

 

 

SEÇER, HAFTA SONUNDA TARSUS’TA

ÇOCUKLARA HEDİYE DAĞITTI

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, vatandaşlarla bir araya gelmeye, taleplerini dinlemeye devam ediyor. Hafta sonu Tarsus’u ziyaret eden Başkan Seçer, program boyunca esnafı gezip “Hayırlı işler” diledi. Başkan Seçer, vatandaşların da yoğun ilgisi ile karşılaştı.

Başkan Seçer’in Tarsus ziyaretine, CHP Mersin Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Ali Mahir Başarır, CHP Tarsus İlçe Başkanı Ozan Varal, Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi ve Tarsus-Çamlıyayla Koordinatörü Ali Boltaç ve Büyükşehir Belediye Meclis üyeleri de katıldı.

Başkan Seçer, pazar esnafını gezdi taleplerini dinledi

Tarsus programına Anıt Mahallesi Kapalı Semt Pazarı esnafını ziyaret ederek başlayan Başkan Seçer, esnafa “Hayırlı işler” dileyerek taleplerini dinledi. Pazar esnafı ziyareti sırasında Anıt Mahalle Muhtarı Mustafa Naci Güllü, Başkan Seçer’e çiçek takdim etti. Ziyaret boyunca pazarda bulunan vatandaşlara Büyükşehir ekipleri tarafından pazar torbası hediye edilirken, çocuklara da hediyeler verildi.

Pazar esnafı ziyaretinin ardından Başkan Seçer, Gazi Paşa ve Cumhuriyet Mahallelerinde esnafı gezerek, vatandaşlarla bir araya geldi.

 

 

www.iklimhaber.com

MESKİ, YENİLENEBİLİR ENERJİ KULLANARAK

ÇEVREYE OLAN DUYARLILIĞINI BİR

KEZ DAHA İSPATLIYOR.

 

Mersin Büyükşehir Belediyesi Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğü, Çatı Tipi Güneş Enerjisi Santralleri (GES) Projesi’ni hayata geçirecek çalışmalara devam ediyor. GES Projesi ile enerji kaynaklarını da çeşitlendiren MESKİ, yenilenebilir enerji kullanarak çevreye olan duyarlılığını bir kez daha ispatlıyor.

MESKİ Genel Müdürlüğü, yüksek enerji tüketimli tesislerinin enerji ihtiyaçlarını yenilenebilir enerjiden karşılamak üzere harekete geçti. Bu kapsamda Toroslar, Yenişehir ve Tarsus ilçelerindeki 3 önemli su deposu/terfi istasyonuna 2.82 MWp gücünde Çatı Tipi Güneş Enerji Santrali kuruluyor. Çalışmaların tamamlanmasıyla bu tesislerin elektrik tüketimleri yenilenebilir enerji kaynaklarından karşılanacak.

Yenilenebilir enerjiyi kullanmak için harekete geçen MESKİ, Tarsus D2 su deposu ve terfi istasyonuna 680 kWp(yaklaşık 1700 adet panel), Toroslar D2 su deposu ve terfi istasyonuna 1302 kWp(yaklaşık 3 bin 255 adet panel) ve Yenişehir DY2A su deposu ve terfi istasyonuna 838 kWp(yaklaşık 2 bin 95 panel) olmak üzere toplamda 2.82 MWp gücünde Çatı Tipi Güneş Enerji Santralleri’nin kurulumuna devam ediyor. Yapımı tamamlandıktan sonra devreye alınacak santraller sayesinde yılda yaklaşık 4 milyon 500 bin kWh, 1900 hanenin bir yıllık elektrik tüketimini karşılayacak enerji üretimi hedefleniyor.

Maliyetler azaltılacak

Mersin Büyükşehir Belediyesi Başkanı Vahap Seçer öncülüğünde çevreci yatırımlarına devam eden MESKİ’nin yenilenebilir enerji kaynaklarına yaptığı yatırım ile karbondioksit salınımı azaltılırken, karbon ayak izi küçülecek. Ayrıca, 1 metreküp su başına düşen elektrik tüketim maliyetleri ve işletme maliyetleri düşürülecek.

 

 

www.iklimhaber.com

 

 

 

 “HALİL ATILGAN ARAŞTIRMA KÜTÜPHANESİ

VE KÜLTÜR SANAT EVİ” NİN TARSUS

BELEDİYESİ’NE  GEÇİYOR.

 

“Dr. Halil Atılgan Araştırma Kütüphanesi ve Kültür Sanat Evi” nin Tarsus Belediyesi’ne  geçiyor.

Tarsus Belediye meclis toplantısında; Tarsus’a bağlı İncirgediği mahallesinde bulunan “Dr. Halil Atılgan Araştırma Kütüphanesi ve Kültür Sanat Evi” nin Tarsus Belediyesi’ne Şartlı Bağışın kabul edilmesine, düzenlenecek olan bağış sözleşmesini imzalamak üzere Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan’ a yetki verilmesi ile ilgili teklif oy birliği ile kabul edildi.

 

 

 

www.iklimhaber.com

 

 

TARSUSA YENİ KARDEŞ ŞEHİR

Tarsus Belediyesi ile Port of Spain Belediyesi arasında kardeş şehir ilişkisi kurulması, belediyecilik,  ekonomi, sosyal, eğitim, kültür, tarih, turizm, tanıtım, sağlık, spor, tarım vb. alanlarda işbirliği yapılması ve ortak projeler yürütülmesi konularının görüşülerek karar verilmesi ile ilgili teklifi komisyona sevk edildi.

 

 

 

www.iklimhaber.com

 

 

 

MUHTARLAR VE ESNAFLARDAN,

BAŞKAN VAHAP SEÇER’E TEŞEKKÜR

– BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN TARSUS’TAKİ ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ SÜRÜYOR

Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin Tarsus kent merkezinde birçok noktada gerçekleştirdiği asfaltlama çalışmaları devam ederken, esnaflar ve muhtarlar memnuniyetlerini dile getiriyor.

Gazipaşa Mahallesi’nin ana arteri konumunda bulunan Mehmet Akif Ersoy Caddesi’nde öncelikle altyapı çalışması gerçekleştirip, uzun yıllardır yaşanan yağmursuyu tahliye problemini çözen ve ardından 950 metre uzunluğundaki caddeyi baştan sona sıcak asfaltla kaplayan Büyükşehir Belediyesi’nin yürüttüğü faaliyetten dolayı Mahalle Muhtarı Aydın Kızıltaş, Başkan Vahap Seçer’e teşekkürlerini iletti.

Yol çizgilerinin çizilmesiyle birlikte Gazipaşa’nın kaliteli altyapısı olan bir caddeye

kavuştuğunu belirten Muhtar Aydın Kızıltaş, tamamlanan yolun tüm mahalle halkına hayırlı olmasını diledi.

Esnaflar, sosyal medya paylaşımıyla teşekkürlerini iletti

Tarsus’un en eski yerleşim yerleri arasında yer alan Caminur ve Gözlükule Mahallelerinin sınırını oluşturan ve üzerinde oto galericiler sitesinin de yer aldığı Kazım Karabekir Caddesi de, Mersin Büyükşehir Belediyesi yol, asfalt birimi ekipleri tarafından tamamen yenilendi.

Tarsus Oto Galericiler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Aküzüm, Kazım Karabekir Caddesi’nin bozuk zemininin tamamen sökülüp yeniden asfaltlanması, ardından yol çizgilerinin çizilmesi ve yine galericiler sitesi içerisinde de Büyükşehir ekipleri tarafından çizgileme çalışması uygulanmasından dolayı, esnaflarla birlikte Başkan Vahap Seçer’e, sosyal medya paylaşımı ile teşekkürlerini iletti.

Muhtarın talebi üzerine çalışma gerçekleştirildi

Büyükşehir Belediyesi ekipleri, cadde yenileme işlemlerinin yanı sıra bozuk zemin sökümü ve yama faaliyetlerini de sürdürüyor.

Tarsus’ta konutlaşmanın hızla devam ettiği yerleşim yerleri arasında yer alan Şehitler Tepesi

Mahallesi’nde Muhtar Ruhi Güngör’ün talebi üzerine, Büyükşehir Belediyesi ekipleri

tarafından birçok noktada ki bozuk zemin sökülerek sıcak asfaltla yeniden kaplandı. Muhtar

Ruhi Güngör, “Mahallemiz içerisinde asfalt yapılması gereken caddelerimiz ve bazı

sokaklarımız Mersin Büyükşehir Belediyesine müracaatımıza istinaden yapılmıştır. Yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

 

 

www.iklimhaber.com

 

 

 

MERSİN VE TARSUS’TA BELEDİYE

TESİSLERİNE SALDIRILAR SÜRÜYOR
Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin vatandaşların kullanımı için inşa ettiği tuvaletlere saldırılar devam ediyor. Mersin merkez ve Tarsus’ta yapılan saldırılarda aynı gün içinde 7 nokta kullanılamaz hale getirildi. Saldırılar, Büyükşehir tarafından Kültür Park boyunca hizmete açılan bakkal ve kafelerin tuvaletleri ile Tarsus’ta Berdan Baraj bölgesinde bulunan Devlet Parkı tuvaletlerinde yaşandı.

Adnan Menderes sahilindeki kafe ve bakkallarda yer alan tuvaletlerde musluk bataryalarını çalan saldırganlar, 3 bataryaya da zarar verdi. Ayrıca Kır Kahvesi arkasında bulunan tuvalete ve sahilde bulunan uçak ile gemi anıtı karşısındaki bakkal tuvaletine de saldırı teşebbüsünde bulunuldu. Büyükşehir görevlilerini görünce kaçan saldırganlar için gerekli işlemler başlatıldı.

Tarsus Devlet Parkı’nda ise tuvaletin engelli vatandaşlar için ayrılan bölümünde lavaboyu çalan saldırganlar, kapılarda kabartma olarak bulunan işaretler, tavanda bulunan kaplama malzemeleri, sabunluklar, tuvalet kâğıtlarının takıldığı aparatlar ve bazı noktalardaki fayansları da kırdı.

“Gerekli incelemeyi başlattık”

Gerçekleştirilen saldırılara yönelik bilgi veren Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı’nda Kültür Park Sorumlusu olarak görev yapan Ziraat Yüksek Mühendisi Kerem Açıkel, vatandaşların böyle durumlarla karşılaştıklarında görevlilere bildirmelerinin önemine dikkat çekti. Saldırılarla ilgili gerekli  incelemelerin başlatıldığını belirten Açıkel, “Personellerimizin rutin kontrollerinde Limon Kafe’de, Bakkal 1 ve Bakkal 2’de, spor sahası yanındaki WC, bunun yanında yunuslu göbek bölgesinde bulunan WC’de musluk bataryalarımızın çalındığını fark ettik. Personelin bize bildirmesi üzerine emniyet görevlilerine haber verdik. Polisler geldi, gerekli incelemeyi başlattılar. Ekiplerimiz de bir an önce onarmak adına tekrar monte ettiler. Vatandaşlardan tek ricamız böyle bir şeyle karşılaştıklarında lütfen bizlere, sahada çalışan temizlik personeline bildirsinler” dedi

 

 

www.iklimhaber.com

 

 

 

TARSUSGÜCÜ KULÜBÜNDEN SPORSEVER

İŞADAMI  MARUF ALTAY’A  TEŞEKKÜR

Mersin bölgesinin sayılı ve başarılı firmalarından olan İçel Beton firması sahibi  Maruf Altay’ın  Spora katkıları devam ediyor. daha öncede bazı spor kulüplerine malzeme yardımı yapan Maruf Altay, destekleri ile  takdir topluyor.

Birçok spor kulübüne destek olan Altay, bugünlerde  şehrimizin köklü amatör spor kulüplerinden Tarsusgücü takımına forma yaptırdı. yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Tarsusgücü ekibi, bu destek ile moral bulurken Tarsusgücü kulüp başkanı  Ziya  Kenger, 2. başkan Ali Özel,  Takım antrenörü Onur Biçer yardım ve desteklerden mutluluk duyduklarını söyledi. Tarsusgücü yöneticileri, işadamı Maruf Altay’a teşekkür etti.

Tarsus Amatör Spor Kulüpleri Birliği Federasyonu  Başkanı oda olan Ali Özel “Bölgemizdeki amatör spor kulüplerimiz maddi sıkıntı içinde. Pandemiden dolayı daha zor günler yaşanıyor. Bu arada  Mersin bölgesinin sayılı ve başarılı firmalarından olan İçel Beton firması sahibi  Maruf Altay’ın  Spora katkıları bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Bu gibi değerli iş adamlarımızın sayısının artmasını diliyor, kendisine ve firmasına teşekkür ediyoruz” dedi.

 

 

www.iklimhaber.com

 

 

 

TARSUS KENT KONSEYİ GENEL KURULU

(BUGÜN) 7 EYLÜL ‘DE YAPILIYOR

Tarsus Kent Konseyi Tüzüğü gereğince Tarsus Kent Konseyi Olağan Seçimli Genel

Kurulu 07 Eylül 2021 Salı günü saat 16:00’da Güner Baykal Toplantı Salonunda  yapılacak. Başkan Ali Cerrahoğlu “7 Eylüldeki toplantıya katılımınızı diler, saygılar sunarız.” dedi. Büyük ihtimalle Cerrahoğlu başkanlık için aday olmayacak.

Toplantı gündemi şöyle:

  1. Yoklama ve açılış
  2. Divan Kurulunun seçimi
  3. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı
  4. Kent Konseyi Faaliyet Raporunun sunumu
  5. Kent Konseyi Başkanının seçimi
  6. Kent Konseyi Yürütme Kurulu’nun seçimi
  7. Dilek ve Öneriler
  8. Kapanış.

 

www.iklimhaber.com

 

 

TARSUS’TA SERVİS ÜCRETLERİ BELİRLENDİ.

Tarsus Servis Araçları Odası Başkanı Mehmet Tıraş, 2021-2022 eğitim-öğretim yılı hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Başkan Tıraş, kentte geçerli olacak okul servis ücretlerinin belirlendiği belirtildi.

Buna göre, 0-2 kilometre arası aylık 200 TL, yıllık  bin 800  lira, 2-5 kilometre arası aylık 240 TL  yıllık 2 bin 160  TL, 5-8  kilometre arası  aylık 270 TL yıllık 2 bin 430 TL,  8-11 kilometre arası aylık 300 TL yıllık 2 bin 700 TL, 11  kilometreden sonra da pazarlığa  tabi olduğu bildirildi.

 

www.iklimhaber.com

 

 

CHP TARSUS İLÇE BAŞKANI AV. OZAN VARAL:

‘OKULSUZ OLMAZ! EĞİTİM HAKKI İNSAN HAKKIDIR.’

“İKTİDAR, PANDEMİ DÖNEMİNDE OKULLARIN SORUNLARINI ÇÖZMEK YERİNE DAHA BÜYÜK SORUNLARA ZEMİN HAZIRLAMIŞTIR”

 

CHP Tarsus İlçe Başkanı Av. Ozan Varal, iktidarın 1.5 yıllık kesintili

dönemin ardından açılan okulların sorunlarını çözmek yerine, daha büyük sorunlara zemin hazırladığını söyledi.

Yeni eğitim döneminin başlaması dolayısıyla açıklamada bulunan Başkan Ozan Varal, pandemi gölgesinde başlayan yeni dönemin tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını diledi.

 

İktidarın on yıllardır eğitimde yaşanan sıkıntıları çözemediğini kaydeden CHP İlçe Başkanı Av. Ozan Varal, “Maalesef ki sürekli değiştirilen sistemlerle, eğitimin sorunları çözülememiş, daha derin problemler ortaya çıkarılmıştır.

Pandemi gölgesinde açılan yeni dönemde hijyen, okulların fiziki yapısı, kalabalık sınıflar, aşılama, testler ve sosyal mesafe kurallarına nasıl uyulacağı gibi soru işaretleriyle milyonlarca çocuğumuz ve gencimiz sınıflarında ki yerlerini almışlardır” dedi.

 

Eğitimin vazgeçilemez, ötelenemez ve gözardı edilemez bir müessese olduğuna vurgu yapan Başkan Ozan Varal, okullarda gerekli önlemlerin alınmadan yeniden ders görülmesinin risk oluşturacağına dikkati çekerek, “Öğrenciler 1.5 yıl okullardan uzak kaldı ama, sürekli eleştirilen müfredatla ilgili gerekli çalışma yapılmadı. Peki aşılama oranı yeterli düzeyde mi? Tabi ki de hayır.

Halen aşı olmayan milyonlarca öğrenci velisi ve hatta öğretmenler dahi bulunmakta. Bu da okulların açılmasıyla birlikte yüz yüze kalacağımız büyük riski net bir şekilde göstermektedir” diye konuştu.

 

Yeterli sayıda derslik yapılmamasının kalabalık sınıfların oluşmasına neden olduğunu belirten Başkan Varal, “Kalabalık sınıfların ortadan kalkması adına pandemi dönemi büyük bir. avantajdı. Fakat bu zaman dilimi, iktidar tarafından değerlendirilemedi. Derslik sayısı arttırılamazken, öğretmen açığı konusunda göstermelik çalışmaların ötesine gidilemedi.

Yeni dönemde karşılaşılacak en önemli risk, hijyen konusu olacaktır.

Okullarda temizliğe azami özen gösterilmesi gereken bir dönemde, maalesef ki birçok okulda ya kadrolu hizmetli yok ya da yetersiz sayıda var. İŞ-KUR üzerinden önceki dönemlerde alınan geçici personel alımı da maalesef şu ana kadar yapılamadı.

İşin en acı tarafı ise Saray’ın ve iktidar mensuplarının eğitim konusunda yaşanan ve yaşanması mümkün konuları sürekli görmezden gelerek, her şeyin yolunda olduğuna yönelik beyanlar vermesidir” ifadelerini kullandı.

 

Başkan Varal, “Adalet ve Kalkınma Partisi’nin iktidara geldiği 2002 yılından beri Türkiye’de eğitim sistemi, 16. kere değişmiş, AKP iktidarı döneminde 8 kez Milli Eğitim Bakanı değişmiştir. Bakanların ortalama ömrünün 32 ay olduğunu düşündüğümüzde, eğitim adeta AKP’nin deneme tahtasına dönüştürülmüştür! 83 milyonun yaşadığı bir ülkede eğitim sisteminde yapılacak değişiklikler,

reformlar büyük bir toplumsal uzlaşıyla ve tamamen pedagojik gerekçelerle yapılması gerekirken eğitim bilimcilerin görüşleri önemsenmeden, bilimsel temellerden yoksun bir şekilde hayata geçirilmemelidir” dedi.

 

 

www.iklimhaber.com

 

 

ALİ IŞIK VEFAT ETTİ

Tarsus’lu eski Kunduracı esnaflarından Ali Işık vefat etti. 95 yaşında vefat eden Ali Işık Tarsus Şehir mezarlığında toprağa verildi.

Eski CHP Milletvekillerinden  ve Tarsuslu hemşehrimiz, eski Yarsav başkanı Emine Tarhan Ülker’in babası Ali Işık  dualarla toprağa verildi. Emine Tarhan  geçtiğimiz yıllarda Anadolu Partisini kurmuş ve CHP’den ayrılmıştı. Tarhan babasının cenazesi için 6 Eylül günü Tarsus’a geldi.

 

 

www.iklimhaber.com

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler: / / / / / / / / / / / /

Tarsus’ta Neler Oldu
www.iklimhaber.com   BAŞKANDAN YARALI POLİSLERE  GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ Tarsus’ta 7 Aralık 2022 gün öğle saatlerinde  üzücü bir olay yaşandı. Yenimahalle...
Tarsus’ta Neler Oldu
www.iklimhaber.com   TARSUS’TA POLİSE ATEŞ AÇAN KİŞİ ÖLÜ ELE GEÇİRİLDİ Tarsus’ta 7 Aralık 2022 gün öğle saatlerinde üzücü bir olay...
Tarsus’ta Neler Oldu
www.iklimhaber.com   TARSUS BELEDİYE BAŞKANI , AKKOZA MEDYADA CANLI YAYINA ÇIKIYOR Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan  7 Aralık 2022...
Tarsus’ ta Neler Oldu
www.iklimhaber.com    TARSUSLU GAZETECİ SÖNMEZ TARGAN VEFAT ETTİ İstanbul Tarsus Kültür ve Dayanışma Derneği kurucularından gazeteci Sönmez Targan 05.12.2022 günü...
Kılıçdaroğlu’nun “3 Aralık’ı bekleyin” dediği vizyon belgesinin açıklandığı törende Selvi Kılıçdaroğlu uyuyakaldı
Günler öncesinden “3 Aralık’ı bekleyin” sözleriyle beklentileri yükselten CHP lideri Kılıçdaroğlu, bugün partisinin vizyon belgesini açıklamak üzere kameralar karşısına geçti....
Tarsus’ta Neler Oldu
ENGELLİLERİN GÜNÜ KUTLU OLSUN.. ÇELENK SUNMA TÖRENİ BUGÜN Tarsus’ta 3 Aralık Engelliler günü  münasebetiyle bugün saat 10.00’da Cumhuriyet alanında Atatürk...
Sürücü kursu fiyatları ne kadar? Ehliyet almak isteyenler için yeni yıl fiyatları belli oldu
Sürücü kursu fiyatları ne kadar? Ehliyet almak isteyenler için yeni yıl fiyatları belli oldu Ehliyet almayı planlayanlar için üzücü haber...
MHP ile kavga borsaya yansıdı! BİM’in hisseleri düşüşe geçti
BİM İcra Kurulu Üyesi Galip Aykaç’ın Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ile girdiği polemik borsaya da yansıdı. Kasım ayında 146 lira...
Tarsus’ta Neler Oldu
www.iklimhaber.com   MEMLEKET PARTİSİ TARSUS İLÇE KONGRESİ BUGÜN Genel başkanlığını Muharrem İnce’nin yaptığı Memleket Partisi Tarsus ilçe  kongresi bugün yapılıyor. Kayyum...
Tarsus’ta Neler Oldu
  TARSUS’TA  HALK RESTORAN’DA ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ SICAK ÇORBA İKRAMI Tarsus Belediyesi, geçtiğimiz aylarda hizmete  açtığı Halk Restoran’da öğrencilere ücretsiz sıcak...
Tarsus’ta Neler Oldu
“ÇİRKİN” 25. ULUSLARARASI ANKARA TİYATRO FESTİVALİ’NDE ANKARALILARLA BULUŞTU Tarsus Şehir Tiyatrosu “Çirkin ” oyunu, 25. Uluslararası Ankara Tiyatro Festivali kapsamında...
Mersin’de Masa Ters Döndü
MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur GÖLGELİ Mersin gündeminde büyük yankı oluşturan Seçer-Kocamaz atışmasına ilişkin açıklama da bulundu. Sosyal Medya...
Kilo aldığını sanan adamın karnından çıkanlar doktorları bile şaşırttı
Tokat’ta aşırı kilo aldığını sanan adamın karnından yaklaşık 13 kilogram ağırlığında 4 parça kitle çıkarıldı. Doktorlar, bu büyüklükte kitlelerle çok...
“Çirkin” 25. Uluslararası Ankara Tiyatro Festivali’nde Ankaralılarla Buluştu
“Çirkin” 25. Uluslararası Ankara Tiyatro Festivali’nde Ankaralılarla Buluştu   Tarsus Şehir Tiyatrosu “Çirkin ” oyunu, 25. Uluslararası Ankara Tiyatro Festivali...
MHP MERSİN’DE 18 ARALIK SEFERBERLİĞİ
Milliyetçi Hareket Partisi Mersin İl Başkanlığı’nda, Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin Mersin’i ziyaret edeceği 18 Aralık Pazar gününün hazırlıkları başladı. Milliyetçi...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ