$ DOLAR → Alış: 9,28 / Satış: 9,32
€ EURO → Alış: 10,82 / Satış: 10,86

TARSUS KENT KONSEYİNİN ÇALIŞMALRI DEVAM EDİYOR

TARSUS KENT KONSEYİNİN ÇALIŞMALRI DEVAM EDİYOR
  • 12.09.2019
  • 128 kez okundu

TARSUS KENT KONSEYİ “KADIN ÇALIŞTAYI” YAPILDI.

 

Tarsus Kent Konseyinde 10 Eylül 2019 Salı günü kentimizde ve ülkemizde kadın sorunları ve çözüm yollarının ele alındığı çalıştaya, kamu, yerel yönetim ve sivil toplumun temsilcileri katılarak katkı verdiler.

Moderatörlüğünü; Tarsus Kent Konseyi Başkanı Dr.Ali Cerrahoğlu, Genel Sekreteri Reşit Tok ve yürütme kurulu üyesi Bilgehan Güçtimur’un yaptıkları çalıştaya; Belediye başkan yardımcıları Av.Ünzile Kuru ve Dr. Fusun Kaleli, İşkur Müdürü Kürşat Dal, Kadın Kooperatifi kurucusu Av. Derya Özinç Bozdoğan, Altaylılar Mahalle Muhtarı Perihan Özcan, Yeşilyurt Mahalle Muhtarı Muhammet Kaçar, 2018-2019 Kadın Meclisi Başkanı  Figen Aktan, Tarsus Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Öğretim Üyesi Emine Atalay,  İlçe Tarım Müdürlüğünde görevli Ziraat Mühendisi Özlem Sönmez, İlçe Emniyet Müdürlüğü Tarsus Toplum Merkezli Büro Amirliğinde görevli Dilek Çoşkun Bulak, Kent Konseyi genel kurul ile yürütme kurulu üyeleri ve kentimizde kadın sorunlarıyla ilgili sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Çalıştayda 17 farklı konuşmacı kadın sorunlarıyla ilgili farklı konularda aşağıda konuşma sırasıyla özetleri yer alan konuşmalar yaptılar. Toplantının forum bölümünde tüm katılımcılar görüşlerini belirttiler

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ