$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

  TARSUS İDMAN YURDU T.R.T DE

    Tarsuslu futbolseverler ve Tarsus dışında yaşayan Tarsuslu Gurbetçiler takımları ile Hasret giderecekler

  TARSUS İDMAN YURDU T.R.T DE
  • 30.01.2020
  • 128 kez okundu

TARSUS İDMAN YURDU T.R.T DE

Tarsuslu futbolseverler ve Tarsus dışında yaşayan Tarsuslu Gurbetçiler takımları ile Hasret giderecekler. Tarsus İdman yurtlu taraftarlar şehir Stadı’nda 2 Şubat Pazar günü saat 13.30 da sarı-lacivertli ekip Tarsus idman yurdu ile yine buluşacaklar.

Tarsuslu olup da gurbette yaşayan Tarsus İdman Yurdu’na gönül vermiş Tarsuslularda bu hafta sonu Tarsus şehir stadında 02.02.2020 Pazar günü saat 13.30 da T.F.F 2.lig beyaz grupta yer alan şampiyonluğun en büyük adaylarından olan kırmızı beyaz siyah formalı olan yılport Samsun spor’u konuk edecek.

Hayli  zevkli ve çekişmeli geçmesi beklenen zorlu 90 dakika Tarsus İdman Yurdu’nun play-off şansı açısından, yılport Samsun spor’un ise şampiyonluk şansını ilerleyen haftalara taşıması bakımından oldukça önem arz ediyor. Her iki takım için galibiyet önem arz ediyor.

Edinilen bilgilere göre Tarsus idman yurdu yılport Samsun spor karşılaşması 2 Şubat 2020 Pazar günü saat 13.30 da TRT Spor’da naklen yayınlanacak. Bu gerçekleşecek olan yayın ile Tarsus dışında olan gurbetçiler takımlarına olan hasreti az da olsa sona erecek. Kazanan fair-play olsun diyoruz.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ