$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

TARSUS İDMAN YURDU SARIYER ENGELİNİ NET SKORLA AŞTI

Tarsus idman yurdu Sarıyer karşılaşması normal sayıda taraflar kitlesi izledi

TARSUS İDMAN YURDU SARIYER ENGELİNİ NET SKORLA AŞTI
  • 16.09.2019
  • 173 kez okundu

TARSUS İDMAN YURDU- SARIYER KARŞILAŞMASININ ANATOMİSİ

Tarsus idman yurdu Sarıyer karşılaşması normal sayıda taraflar kitlesi izledi. Hekimoğlu Trabzon Tarsus idman yurdu karşılaşması kadar kalabalık yoktu.

Tesadüfün böylesi. Tarsus idman yurdu- Sarıyer karşılaşması öncesi istiklal marşı söylenirken Ezanın okunması spor severleri oldukça duygulandırdı.

Yanlız bırakmadılar. Tarsus idman yurdu-Sarıyer karşılaşmasını izlemek için 30-35 kişi Sarıyer taraftarları misafir tribün tarafında takımlarını desteklediler. Tarsus idman yurdu hekimoğlu Trabzon karşılaşmasındaki hata tekrarlanmadı. Trabzonlu spor severler karşılaşmayı protokol tribünün arkasındaki kapalı tribün tarafında izlemişlerdi. Tarsuslu spor severlerin olgunluğu nedeniyle olay çıkmamıştı.

Sezon başında Osmaniye spordan Tarsus’a dönen takımın eski kaptanlarından Ferhat DUMAN formasına kavuştu. Karşılaşmanın sonlarında takımdaki yerini alan eski kaptan Ferhat’ın gelen galibiyetten sonra oldukça sevinçli olduğu görüldü.

Tarsus idman yurdu-Sarıyer karşılaşmasını izlemeye gelen taraftarlar şehir stadı tribünlerinin pislikten özellikle kuş pisliklerinden ve tribünlerdeki diğer olumsuz çöplerden yakındılar. Bu durum karşısında yetkilileri göreve davet ettiler. Şehir dışından gelen misafirlerde bu görüntüler karşısında şaşırdılar.

GOLE SÜSLEDİ: Tarsus idman yurdu-Sarıyer karşılaşmasının en başarılı oyuncularından olan ve sezon başı galatasaraydan kiralanan Ali Yavuz Kol günden düne form grafiğini yükseltiyor. Genç golcü oynadığı güzel futbolu gol ile süsledi.

KUBİLAY RAKİP

Tarsus idman yurdunun bu haftaki konuğu grubun güçlü ekiplerinden süper lig tecrübesi olan Samsun spor karadeniz ekibi 2019-2020 sezonunun başladığı şu günlerde grubun en güçlü ve şampiyon adayları arasında görülüyor. Samsun spor Tarsus idman yurdu karşılaşmasını haftasının karşılaşması gözü ile bakılıyor. Ayrıca bu rakip yılport Samsun sporda Tarsus idman yurdunda daha önce forma giymiş olan ve başarılı grafik çizen Kubilay YAVUZ bulunuyor. Yılport Samsun spor Tarsus idman yurdu karşılaşmasında Kubilay’ın göstereceği performans merak ediliyor.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ