$ DOLAR → Alış: 8,41 / Satış: 8,44
€ EURO → Alış: 10,00 / Satış: 10,04

Tarsus Halk Eğitim Merkezinde Sertifika Töreni

 Tarsus Halk Eğitim merkezin de sertifika töreni vardı. Geçtiğimiz günlerde şehrimiz Halk Eğitim merkezi yine heyecana ev sahipliği yaptı.

Tarsus Halk Eğitim Merkezinde Sertifika Töreni
  • 07.09.2019
  • 185 kez okundu

Tarsus Halk Eğitim merkezin de sertifika töreni vardı. Geçtiğimiz günlerde şehrimiz Halk Eğitim merkezi yine heyecana ev sahipliği yaptı.

01 Temmuz 21 Ağustos günleri arasında gerçekleşen A:1 Arapça seviye kursuna 30 kişi katıldı. 10 kursiyerin başarılı olduğu kurs yine her zaman olduğu gibi sıcak aile ortamında gerçekleşti. 16 bayan 14 bay kursiyer başarı belgesini almak için ter döktü. A:1 Arapça dil dersi kurs öğretmenliğini Osman AYKANAT yaptı.

Halk Eğitim Merkezi müdürü tecrübeli eğitimcilerden olan Mehmet GÜRSOY’un odasın da verilen sertifikaları kursiyerler Halk eğitimi Tarsus şube müdürü Mehmet GÜRSOY ve müdür yardımcısı Hasan KIRAL’ın elinden aldılar.

“Bir lisan bir insan” Atasözü göz önünde bulundurulursa Dil kursunda elde edilen başarı belgelerinin avantajları toplum içerisinde iş bulma konusunda resmi kurumlarda bilir kişilik konusunda ve yeminli tercümanlık avantajlarını beraberinde getirebilir.

Tarsus Halk Eğitim müdürü Mehmet GÜRSOY törende yaptığı konuşmada  dil kurslarına çok talep olduğunu örneğin “Rusçada” zaman zaman ihtiyaçları karşılamada zorlandıklarını imkanları dahilinde kurslar açabildiklerini zaman zaman altyapı ve personel ihtiyacı sıkıntısı çektiklerini bazen 20 bine yakın (yılda) kursa talep oluyor. 9 bin kişiye sertifika verilebildiğini daha kaliteli eğitim vermeye çalışıyoruz derken 60 yıllık bina da 1997 den beri hizmet veriyoruz. Şehir merkezin de olmamız avantaj sağlıyor. Bu arada kurs öğretmeni Osman AYKANAT Beye de teşekkür ediyorum dedi.

ARAPÇA A:1 DİL KURSUNDA BAŞARILI OLAN KURSİYERLER ŞUNLAR

Faruk YILAN

Fatma Zehra KAYA

Mehmet GÜLER

Melek YILDIRIM

Naime ÖZDEMİR

Sadettin YILDIRIM

Sakine ÇAY

Salim Emre DÖNMEZ

Şükran ÜN

Zeliha BÜLBÜL

İklim Haber Gazetesi olarak başarılı olup sertifika alan arkadaşlara hayırlı olsun diyoruz.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ