$ DOLAR → Alış: 8,82 / Satış: 8,85
€ EURO → Alış: 10,35 / Satış: 10,39

TARSUS BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRÜ İŞE HIZLI BAŞLADI

Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde moloz ve hafriyatların toplanması için birim kuruldu.

TARSUS BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRÜ İŞE HIZLI BAŞLADI
  • 13.12.2019
  • 123 kez okundu

 

Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde moloz ve hafriyatların toplanması için birim kuruldu.

Tarsus Belediyesinde Başkan Dr. Haluk Bozdoğan’ın tasarrufu doğrultusunda bazı birimlerde yapılan müdür değişikliğinin ardından Temizlik İşleri Müdürü olarak göreve atanan Seyhan Bayır işe hızlı başladı.

Bayır, göreve gelir gelmez çalışma arkadaşları ile yaptığı toplantıda el birliği ile şehrimizi daha temiz bir hale getirmek için özverili bir şekilde çalışma yürüteceklerinin altını çizerek; “Vatandaşlarımızın bizden beklentilerine cevap vermek için zaman mefhumu gözetmeden görevimizi en iyi şekilde yapacağız” demişti.

Bayır, ilk icraat olarak atıl halde bulunan kullanılamaz durumdaki çöp konteynerlerinin onarımını yaptırarak, hizmete dahil edip milli servetin heba olmasının önüne geçti.

Temizlik İşleri Müdürü Seyhan Bayır, Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan’ın talimatları doğrultusunda, uzun yıllar boyunca görev aldığı belediyecilik alanında edindiği tecrübe ile Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde Moloz ve Hafriyat toplama ekibi oluşturdu.

Moloz ve Hafriyat toplama ekibi, rutin temizlik işlerinin yanı sıra inşaatların çevresinde yada gelişi güzel yerlere atılan atıkları, ağaç budamaları sonucu çevrede biriken ve görüntü kirliği oluşturan dalları zaman geçirmeden toplayacak. Bu birim sayesinde, ev veya iş yerlerinde yapılan tadilatlar sonrasında çıkan molozların kaldırılması için yapılan başvurular anında değerlendirilerek oluşan kirlilik ortadan kaldırılacak.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ