$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

TARSUS BELEDİYE BANDOSUNDAN EVDE KALAN VATANDAŞLARA MORAL KONSERİ

TARSUS BELEDİYE BANDOSUNDAN EVDE KALAN VATANDAŞLARA MORAL KONSERİ
  • 20.04.2020
  • 164 kez okundu

Tarsus Belediyesine bağlı bando takımı, koronavirüs nedeniyle hafta sonu sokağa çıkma yasağında evlerinde kalan vatandaşlara moral vermek adına ilçedeki sokakları gezerek mini konserler verdi.

Bando ekibi, ilçedeki mahalleleri gezerek birbirinden eğlenceli şarkılar ve marşlar çaldı. Bando takımını gören vatandaşlar evlerinin balkonlarına, pencerelerine ve damlarına çıkarak çalınan  şarkılar ve marşlara alkışlarla eşlik edip, kimi zaman Türk Bayrakları sallayıp kimi zamanda oyunlar oynayarak, moral depoladılar.

Sokağa çıkma yasağı nedeniyle hafta sonu belirlenen  ana caddelerde vatandaşlara moral konseri veren bando takımı,2 gün boyunca vatandaşlara eğlenceli dakikalar yaşattırken  vatandaşlar takdir ve teşekkürlerini alkışlarla yansıttı.

Kötü günlerin bir an önce geçmesi için vatandaşların hijyen şartlarına mutlaka uymalarını isteyen Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, yapılan etkinliği, birlik ve beraberliği arttırmak adına vatandaşlara moral vermek amacıyla düzenlediklerini söyledi.

Başkan Bozdoğan, yeniden güzel ve sağlıklı günlere geri kavuşmak için vatandaşlara evde kalın çağrısını tekrarladı.

TEMİZLİK MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ YOLLARI KÖPÜKLÜ SU İLE DEZENFEKTE ETTİ

Bando takımı mahalle mahalle gezerek vatandaşlara konser verirken arkalarından takip eden temizlik müdürlüğü aracı cadde ve sokakların yollarını köpüklü su ile yıkayarak dezenfekte etti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ