$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Sosyal Mesafeli mutlu günler devam ediyor ‘’Gençler alıştık artık’’

Sosyal Mesafeli mutlu günler devam ediyor ‘’Gençler alıştık artık’’
  • 16.07.2020
  • 493 kez okundu

Nikahlar ve Düğünler  açık alanlarda yapılıyor.

 

Yusuf TAN-

 

Covit-19 Pandemi süresince geçtiğimiz günlerde sosyal mesafe, maske takımı ile düğün nişan ve benzeri gibi mutlu günlerini gerçekleştiren gençler artık kurallara adapte oldular.

 

Tarsus nikah salonunda da zaman zaman yoğunluk yaşanıyor. Nitekim sosyal mesafe ve maske kuralının uygulandığı nikah törenlerinde kurallara uygun sayı ile davetlerin katılımı ile gerçekleşiyor.

 

Bu nikah törenlerinden biri de geçtiğimiz günlerde gerçekleşti kuralın tam uygulandığı nikah töreninde Mersin Büyükşehir belediye Başkanlığı Tarsus Çamlıyayla Kordinasyon Daire Başkanlığı personelinden Oğuz SEL ile Necmiye ASMALI (SEL) nikahı sade bir törenle kıyılmıştı.

 

 Ali BOLTAÇ personellerini mutlu günlerinde de yalnız bırakmıyor.

 

CHP ilçe yönetim kurulu Üyesi Hasan SEL ve Gurbet SEL’in oğlu ile Mersinli ailelerden Fatma ASMALI ve Mahmut ASMALI’nın kızı olan Necmiye ASMALI (SEL)’in nikah şahitliğini Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı Tarsus Çamlıyayla Kordinasyon Daire Başkanı Ali BOLTAÇ yapmıştı.

 

Oğuz SEL ve Necmiye ASMALI (SEL)’in düğün törenleri 23 Temmuz 2020 perşembe günü Yunus Düğün salonunda Kır Düğünü ile gerçekleşecktir. Genç çiftlere mutluluklar dileriz.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ