$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

    OTOBÜS SORUNU

  Bilindiği gibi ülkemizde maalesef amatör sporlar üvey evlat muamelesi görüyor.

    OTOBÜS SORUNU
  • 16.01.2020
  • 141 kez okundu

 

   Bilindiği gibi ülkemizde maalesef amatör sporlar üvey evlat muamelesi görüyor.

   Amatör takımlarda ekonomik sıkıntı Günden güne büyürken devletten beklenen maddi yardımda olmadığından dolayı zaman zaman belediyelerin verdikleri malzeme ve az da olsa yapılan nakit yardımları ile ayakta kalmaya çalışan amatör futbol takımlarımızın deplasman gidiş-dönüşleride son günlerde sorun olmaya başladı.

   Tarsus’ta bulunan birçok amatör futbol takımları deplasmanlara giderken otobüs sorunu ile karşılaşıyorlar.

    Daha önceki dönemlerde bu tür sorunla karşılaşmadıklarını belirten Tarsus amatör takım antrenörleri ve yöneticilerinin ortak görüşü “Bizler amatör futbol Tarsus temsilcileri olarak ekonomik yönden güçlükle ayakta durmaya çalışıyoruz.

Takımlarımızın deplasman karşılaşmalarına gitmek için araç tahsis etmekte oldukça zorlanıyoruz. Geçmiş dönemlerde olduğu gibi bu dönemde de Mersin Belediye’sinin Tarsus Belediyesi’ne vereceği olurdan sonra futbol takımlarımız da deplasmanlar için yeniden otobüs verilmesini talep ediyoruz.

Bu konuda birkaç kez gerekli yerlere müracaat ettik ancak olumlu bir gelişme olmadı. Bu sıkıntımızın ortadan kalkması için Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı sayın Vahap seçer ve Tarsus Belediye Başkanı sayın Dr Haluk Bozdoğan’ın yardımlarını bekliyoruz. Artık karşılaşmalara çıkamayacak duruma geldik. Kendilerinden sorunumuza duyarsız kalmayacak   larını umuyoruz” dediler.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ