$ DOLAR → Alış: 9,47 / Satış: 9,51
€ EURO → Alış: 10,99 / Satış: 11,03

MEŞOT DEZENFEKTE EDİLİYOR

MEŞOT DEZENFEKTE EDİLİYOR
  • 27.03.2020
  • 473 kez okundu

VATANDAŞLARIN YOLCULUK ÖNCESİ İLK DURAĞI OLAN MEŞOT’TA KORONAVİRÜS ÖNLEMLERİ

Büyükşehir Belediyesi,Koronavirüs’e karşı kent genelinde dezenfeksiyon çalışmalarını sıkı bir şekilde sürdürüyor. Büyükşehir ekipleri,salgından dolayı şehirlerarası seyahatin arttığı son günlerde MEŞOT’tayoğun bir şekilde dezenfekteçalışmaları yürütüyor.MEŞOT içerisinde bulunan 5 bin 888 metrekare kapalı alan ve müştemilatta dezenfekte işlemiyapılıyor.

Mersin Büyükşehir Belediyesi, tüm dünyaya yayılan Koronavirüs’e karşı kent genelinde dezenfeksiyon çalışmalarını sıkı bir şekilde sürdürüyor. Büyükşehir ekipleri,Koronavirüs salgınından dolayı şehirlerarası seyahatin arttığı son günlerde Mersin Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde (MEŞOT) yoğun bir şekilde dezenfekte çalışmaları yürütüyor.

Vatandaşların salgın dolayısıyla şehir değiştirmek amacıyla her zamankinden daha sık ziyaret ettiği, gün içinde binlerce yolcuyu uğurlayan ve ağırlayan MEŞOT, Büyükşehir Belediyesi Engelliler ve Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından yürütülen titiz çalışmalarla dezenfekte ediliyor.

5 bin 888 metrekarelik kapalı alan dezenfekte ediliyor

MEŞOT içerisinde bulunan 5 bin 888 metrekare kapalı alan ve müştemilatta dezenfekte işlemi yapılıyor. Aynı zamanda otobüs seferleri 30 dakikalık rotalara düşürüldü. Ayrıca, MEŞOT’ta Büyükşehir ekipleri tarafından vatandaşlara ve esnafaKoronavirüs’e karşı alınan tedbirler anlatılarak, gerekli açıklamalar yapılıyor.

Kafeler de dezenfekte ediliyor

Engelliler ve Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, ayrıca Büyükşehir bünyesinde vatandaşlara hizmet veren kafeleri de Koronavirüs’e karşı dezenfekte ederek, ilaçlama çalışması gerçekleştiriyor.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ