$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Mersin Emlakçılar Odası ‘Zoom Bilgilendirme Toplantıları’na Devam Ediyor

Mersin Emlakçılar Odası  ‘Zoom Bilgilendirme Toplantıları’na  Devam Ediyor
  • 06.05.2021
  • 121 kez okundu

 

 

 

Mersin Emlakçılar Odası sokağa çıkma yasağında da meslektaşları ile dijital ortamda toplantılar yaparak, meslekteki yaşanan sorunları ve mesleki bilgileri içeren toplantılara devam ediyor.

 

Mersin Emlakçılar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sinan Canpolat; “Meslekte yaşanan sorunları, meslektaşlar ile konuşularak çözüleceğini ve mesleğimizdeki sıkıntıların giderilmesi adına, bundan sonra daha sık bu tip etkinlikler yaparak kaynaşma ortamı yaratmalıyız” dedi.

Başkan Canpolat; “İlkini geçtiğimiz günlerde Tarsus’ta yaptığımız ‘Zoom Bilgilendirme Toplantı’larımızın ikincisini ise Mersin Merkez’de 4 ilçemizi kapsayacak şekilde gerçekleştirdik. İki kısımdan oluşan ve 3 saat süren toplantımızın ilk kısmı panel tarzında “Taşınmaz Ticareti Yönetmeliği” hakkında bilgilendirme sunumu, 2. kısmını ise söyleşi tarzında soru-cevap yaparak sonlandırdık. Meslektaşlarımızla yaptığımız bu toplantıya katılan TORSEM (Toros Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi) Müdürü Doç. Dr. Metin Ocak’a, MTSO ve TÜGEM yetkililerine teşekkür ediyor, tüm camiamıza ramazan ayının hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

Etiketler: / /

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ