$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

HÜDA PAR HALKIN NABZINI TUTMAYA DEVAM EDİYOR.

HÜDA PAR HALKIN NABZINI TUTMAYA DEVAM EDİYOR.
  • 23.05.2022
  • 142 kez okundu
HÜDA PAR HALKIN NABZINI TUTMAYA DEVAM EDİYOR.
HÜDA PAR Mersin İl Başkanlığı Akdeniz/Çilek Mahallesinde esnaf ziyaretinde bulundu.
HÜDA PAR Mersin İl Başkanı Tahir Uysal,Akdeniz İlçe Başkanı Cahit Kanta ve parti yönetimi Çilek Mahallesi Bekirdede Yolu üzerinde bulunan tüm esnafları ve vatandaşları ziyaret ettiler.
Vatandaşlarla sohbet ederek durumlarını soran Uysal daha sonra kahvehaneye geçerek vatandaşlar ile hasbihalde bulundular.
Esnaf ziyaretinde vatandaşların yoğun bir ilgi göstermesi dikkat çekti.
Ziyarete ilişkin açıklama yapan İl Başkanı Uysal:
MEMLEKETİN HÜDA PAR’A İHTİYACI VAR!
Esnafın sorunlarının çözümü için ellerinden geleni yapacaklarını belirterek;
İl ve İlçe teşkilatlarımız ile  ilçe ,belde,köy ve mahalle gözetmeksizin saha çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürüyoruz.Memleketin HÜDA PAR’a ihtiyacı var sloganı ile alan çalışmalarımızı büyük bir şevkle yapıyoruz.
Gördük ki insanların partimize büyük bir teveccühü var.
”Bugün de esnafımızı ziyaret edip sorun ve sıkıntılarını dinledik. Genel olarak esnafımız işlerin zayıflamasından,yolların alt yapı çalışmaları için kazılıp  iki sene geçmesine rağmen hala toz toprak halinde bırakılmasına ve bu durumun dükkanları ve evleri büyük bir toza maruz bırakmasına sebep olduğunu belirttiler.Tır geçiş güzergahının farklı bir alana yönlendirilmesi de en çok dile getirilen hususlar arasında.
 Esnafımızın aynı zamanda şundan yakındığını gördük: ‘Siyasiler seçime az bir zaman kala sürekli gelip bizden oy istiyorlar. Ama seçim bittiğinde gelip sorun ve sıkıntılarımızı dinlemiyorlar. Biz yetkililere müracaat ettiğimiz zaman yüzümüze bile bakmıyorlar.’ Biz HÜDA PAR olarak sadece seçim dönemlerinde değil sürekli esnafımızın ve halkımızın yanındayız, onların sorun ve sıkıntılarını dinliyor ve gündeme getiriyoruz.” ifadelerini kullandı.

Esnaf, yapılan ziyaretlerden memnuniyet duyduklarını ve sık sık böyle ziyaretlerin yapılmasını istedi.

 

Etiketler:

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ