$ DOLAR → Alış: 8,82 / Satış: 8,85
€ EURO → Alış: 10,35 / Satış: 10,39

HİZMETKARINIZ OLMAYA GELDİM

HİZMETKARINIZ OLMAYA GELDİM
  • 03.07.2020
  • 226 kez okundu

Tarsus Ak parti ilçe başkanlığına atanan partinin emekçilerinden partiye uzun süre hizmet eden HASAN PODAK’a ziyaretçi akını sürüyor.

Tarsus Akparti ilçe Başkanı Hasan PODAK’IN ziyaretine Tarsus Eshab-ı Kehf platformu başkanı Hilmi TUZCU ve yönetim kurulu üyelerinden Ünal DEMİR, Aziz KAYGISIZ ve bazı yöneticiler ile beraber İKLİM HABER gazetesi imtiyaz sahibi Faruk YILAN’da katıldı.

Tarsus için birlik vakti parolasıyla yola çıkan Hasan PODAK’ın Tarsus Ak parti ilçe başkanlığına seçilmesi siyasi camiada olumlu bulundu. Geçmişte ve günümüzde Ak partiye özverili bir şekilde hizmet eden ve etmeye de devam edecek olan Hasan PODAK sporun ve sporcunun dostu olarak da tanınıyor.

PODAK, geçmişte TİY yönetim kurulunda da görev yapmıştı. Spor camiasınında onay verdiği isim Hasan PODAK’ı makamında ziyaret eden Tarsus Eshab- Kehf platformu ziyaretinde Tarsus gündemi ve Türkiye gündemi değerlendirilirken fikir alışverişinde bulunuldu. Samimi ve sıcak ortamda gerçekleşen ziyaret sonunda ziyaretçiler çiçeği burnunda Tasus Ak parti ilçe başkanı Hasan PODAK’a başarılar dilediler. Hasan PODAK’ın ilçe başkanı olmasından bu yana parti binasına hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Etiketler: / / / / /

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ