$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Hayır Çarşısı” İhtiyaç Sahiplerine Yardım Etmeye Devam Ediyor

Hayır Çarşısı” İhtiyaç Sahiplerine Yardım Etmeye Devam Ediyor
  • 15.01.2021
  • 145 kez okundu
Mersin Müftülüğü ile Türkiye Diyanet Vakfı Mersin Şubesi iş birliğinde, ihtiyaç sahibi vatandaşlara destek olmak amacıyla Ramazan Ayında Hz. Mikdat (Muğdat) Camii’nde açılan “Hayır Çarşısı” yardımlara devam ediyor.
Hayır Çarşısına gelen İhtiyaç sahibi vatandaşlar, hayırseverlerin bağışları ile raflara konulan gıda malzemelerinden ve giyeceklerden ihtiyacı olanları ücretsiz olarak alıp evine götürüyor.
Hayır Çarşısında yapılan yardımlarla alakalı görüşlerini aldığımız İl Müftüsü Dr. Şaban Kondi; “İradelerini iyilik yapma doğrultusunda kullanan hayırseverlerimizin yardımlarını alarak ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırıyoruz. Çarşımızda bir mutfağın ihtiyacı olan her şey var. Gıda malzemelerinin yanı sıra giyecek yardımıda yapılıyor. İhtiyaç sahiplerimiz buraya gelerek istediği ürünü alarak gidiyor. Mersin İl ve ilçe Müftülükleri ile Türkiye Diyanet Vakfı Mersin Şubesi iş birliğinde, ihtiyaç sahibi vatandaşlara destek olma çabamıza ara vermeden devam ediyoruz. Mersinli hayır sahiplerine, başta fedakar din görevlilerimiz olmak üzere bu iyilik ve hayır organizasyonlarında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
İl Müftüsü Dr. Kondi ayrıca Hayır Çarşısı’nın ihtiyaç sahiplerine hizmet vermeye devam edeceğini dile getirdi.
Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ