$ DOLAR → Alış: 8,83 / Satış: 8,86
€ EURO → Alış: 10,33 / Satış: 10,37

    GÜZELLİK SALONLARI GÜZEL Mİ?

Güzellik ve estetik sektörü özellikle bayanların oldukça rağbet gösterdiği sektör.

    GÜZELLİK SALONLARI GÜZEL Mİ?
  • 30.01.2020
  • 112 kez okundu

GÜZELLİK SALONLARI GÜZEL Mİ?

Güzellik ve estetik sektörü özellikle bayanların oldukça rağbet gösterdiği sektör. Türkiye’de hızlı bir şekilde yaygınlaşıyor.

Ancak edinilen bilgilere ve iddialara göre yetkisi olmayan kişi ve işletmelerin uygulamaları yaptıkları öğrenildi. Böyle bir uygulamalar kişiler üzerinde çok ciddi sağlık sorunlarına da neden oluyor. Zaman zaman bu tür haberlerle karşılaşabiliyoruz.

Herkes güzel görünmek İster. Kadınlar ise ekstra güzel görünmek ister. İyi bir dış görünüme sahip olmak hemen her kültürde ve statüde kadının vazgeçilmezi haline gelmiştir. Buna sahip olmak ya da bunu korumak piyasadaki uygulamalar ile çok zor değildir.

Güzellik uğruna peşinden koştuğumuz pek çok uygulamalar neticesinde güzellik salonlarının ve uzmanlarının ortaya çıkardığı bazı sıkıntılar nedeniyle ciddi sağlık sorunları da görülüyor. Bu tür haberlere sık sık medyada rastlanıyor. Elbette her şeyin bir bedeli var. Ama bu bedel asla sağlığın bozulması olmamalıdır. Dolayısıyla yapılacak uygulamalar yetkin kişiler tarafından kaliteli malzemelerle yapılmalıdır.

Tarsus’ta da birtakım güzellik salonları bulunuyor. Peki bu güzellik salonları güzel mi? Yeterince kontrol ve denetimlerden geçiyor mu?

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ