$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

CHP Mersin mitingine “Squid Game” ile davet ediyor!

CHP Mersin mitingine “Squid Game” ile davet ediyor!
  • 03.12.2021
  • 76 kez okundu

CHP’nin yarın Mersin’de yapacağı mitingi için bölge halkına davetiye dağıtıldı. Kartlarda, son dönemin en çok konuşulan dizilerinden biri olan “Squid Game”le özdeşleşen semboller ve “Oyunu sonlandırmak için, 4 Aralık Cumartesi 13.00” yazısının yer alması dikkat çekti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu‘nun, 4 Aralık‘ta Mersin‘de düzenleyeceği miting öncesinde kentte dağıtılan kartlar gündem oldu.

 

CHP'nin Mersin mitingine 'Squid Game'li çağrı

 

DİZİYE GÖNDERME YAPTILAR

CHP’nin mitingi önce kent ve çevre illerde geniş kapsamlı çalışmalar devam ederken, bir dizi ve film izleme platformunda izlenme rekor kıran Güney Kore yapımı “Squid Game” adlı dizi ile halka çağrı yapıldı. Kentte, dizi ile gündem olan kartlar dağıtıldı. Kartta, “Oyunu sonlandırmak için, 4 Aralık Cumartesi 13.00” yazıldığı görüldü.

CHP'nin Mersin mitingine 'Squid Game'li çağrı

 

MİTİNG YERİ TARTIŞMA KONUSU OLMUŞTU

Türkiye‘de dolar ve enflasyondaki dalgalanmaların ardından CHP Mersin’de miting kararı almıştı. Ancak CHP’nin miting yapmak istediği Cumhuriyet Meydanı‘na Valilik’ten izin çıkmamıştı. CHP lideri Kılıçdaroğlu, mitinge ilişkin yaptığı açıklamasında şunları söylemişti: “Mitingimizden niye rahatsız oluyorlar, anlamakta zorluk çekiyorum. Demek ki bir kusurları var. Sayın Vali, Cumhuriyet Meydanı’nı yasaklıyor, başka bir yer göstermiş. Mitingimizi yapacağız. Vali de görecek, Erdoğan da görecek, herkes görecek.”

 

CHP Mersin mitingine Squid Game ile davet ediyor!

Etiketler: / / / / / / / / /

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ