$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Chp İlçe Başkanı Av. Ozan Varal Tarsus’u Adım Adım Gezmeyi Sürdürüyor!

BAŞKAN VARAL: “HALKIN VİCDANINA VE ADALETİNE İNANIYORUZ”

 “İşsizliği yoksulluğu birlikte yeneceğiz!”

Chp İlçe Başkanı Av. Ozan Varal Tarsus’u Adım Adım Gezmeyi Sürdürüyor!
  • 14.12.2021
  • 49 kez okundu

 

 

 

CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Tarsus İlçe Başkanı Av. Ozan Varal, sürekli gerçekleştirdiği esnaf ve mahalle ziyaretleri kapsamında Tarsus’un dezavantajlı yerleşim yerleri arasında yer alan Mithatpaşa, Gazipaşa, Barbaros, Bahçe, Girne ve Şahin Mahalleleri’nde yurttaşlarla bir araya geldi, dertlerini dinleyip, görüş önerilerini aktardı.

 

 

 

 

 

Halkla iç içe olduklarının altını çizen Başkan Varal, Gençlik Kolları ve İlçe Yöneticileri ile birlikte gerçekleştirdiği ziyaretleri değerlendirerek,

“Kahvehaneleri, esnaflarımızı ziyaret ettik, halkımızla beraber gündemi tartıştık. Fiyatlar ateş pahası, mutfaklar yangın yerine dönmüş. Barbaros Mahallesi’nde Salih amca, Şahin Mahallesi’nde kıt imkanlarla üniversite bitirmiş olmasına rağmen ataması yapılmayan öğretmen adayı gencimiz, Gazipaşa da kriz nedeniyle işinden olan işçi kardeşimizin sorunlarını aynı masada oturarak, çay içerek dinledik. İsimler farklı olsa da, yaşanan mahalle veya yaşlar farklı olsa da, herkesin ortak sorunu hayat pahalılığı, geçim sıkıntısı veya işsizlik,yoksulluk. Kaynakları halkına yetecek durumdaki ülkemizin bu duruma getirenlerin kimler olduklarını halkımız yakından biliyor. Bizler, halkın vicdanına ve adaletine inanıyoruz. Çözümün sandık olduğunu söylüyoruz. Bir bardak çay parası için boğazlarından kısmak zorunda kalan, artan fiyatlardan, zamlardan muzdarip durumda olan vatandaş ve esnaflarımıza kurtuluşun tek yolunun halkın iktidarından geçtiğini söylüyoruz” diye konuştu.

 

 

 

 

CHP’li belediyelerin ülkenin gerçeklerini ön planda tutarak uygulamaya koyduğu sosyal hizmetlerin, günümüz Türkiyesi’nde her geçen gün daha da önem kazandığına dikkati çeken Başkan Ozan Varal, “Buna en güzel örnek Mersin Büyükşehir Belediyemizdir. 3 TL’ye 3 çeşit yemek projesi, sabah çorba dağıtımı, ihtiyaç sahibi ailelere gıda kolisi, ekmeğin 2.5 TL olduğu şu günlerde 1 TL’den ekmek satışı ve bugünleri görerek aylar öncesinden un dağıtım projesi ve daha pek çok projenin sunulması, vatandaşımıza umut olmakta, karanlık tabloda ortaya çıkan ışık olmaktadır.

Halkın iktidarında “İşsizliği yoksulluğu birlikte yeneceğiz!” dedi.

 

Etiketler: / / /

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ