$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Chp-Hdp Zihniyeti Toroslara Yapılacak Hizmetlerin Karşısında!

Chp-Hdp Zihniyeti Toroslara Yapılacak Hizmetlerin Karşısında!
  • 03.06.2022
  • 32 kez okundu

 

Göreve Geldiği Günden Bu Yana, Milliyetçi Belediyecilik Şiarı İle; Toroslar’a Hizmet Noktasında Gece Gündüz Demeden Çalışan Belediye Başkanımız Sayın Atsız Afşın Yılmaz; Başarılı Hizmetleri İle Toroslar Üzerinde Hain Planlar Kuranları Umutsuzluğa İtmeye Devam Etmektedir.

Atsız Afşın Yılmaz Başkanımızın Yaptığı Çalışmaları Hazmedemeyen, Ön Cepheden CHP’li, Yan Cepheden HDP’li Meclis Üyeleri Kahpe Terör Örgütünün Kanallarına Çıkıp, Başkanımızı Hedef Gösterecek Kadar Alçalmışlardır.

Son Yapılan Belediye Meclis Toplantısında, Toroslar Belediye Başkanımız Sayın Atsız Afşın Yılmaz’ın, Toroslar İlçesinde Yapılacak Olan TOKİ Konutları İçin İstediği Yetki, Her Güzelliğin Karşısında Olan CHP-HDP İttifakı Tarafından Asılsız İddialarla Provoke Edilmeye Çalışılmıştır.

Cumhur İttifakının Ülkemize Ve Şehrimize Kazandırmaya Çalıştığı Hizmet Ve Değerlere Ket Vurmaya Çalışanlar!

Kıymetli Başkanımızın Milletine Ve Şehrine Hizmet Etme Sevdasından Rahatsız Olanlar!

CHP Listelerinden Seçime Giren Gizli Örgütçüler Şunu Unutmasınlar Ki;

Bizler Her Zaman Atsız Afşın Yılmaz’ın Yanındayız!

Şehrimizi Ve Ülkemizi Ne Hale Getirmeye Çalıştıklarını Anlamadığımızı, Hiçbir Şeyin Farkında Olmadığımızı Zanneden Gafiller!

İnsanların Aklıyla Alay Edenler!

Mesaisini, Memleketin Bütün Kesimlerine Hizmet Etmeye Çalışan Vatan Sevdalısı İnsanlarla Uğraşarak Dolduranlar!

Milletimiz Sizden, Bu Çürümüş Zihniyetinizin De, Gizli İşbirlikleri İle Mersin Büyükşehir Belediyesinde İstihdam Ettirdiğiniz Terör Örgütü Yandaşlarının Da Hesabını Muhakkak Soracaktır!

Alnı Ak, Yüreği Memleket Sevdası İle Çarpan Bizleri, Bu Memlekete Hizmet Etme Sevdamızdan Vazgeçiremeyeceksiniz! Vazgeçirmeyeceksiniz! Vazgeçiremeyeceksiniz!

 

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ