$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

BÜYÜKŞEHİR’DEN ÖĞRENCİLERE KARNE HEDİYESİ OLARAK KAR SÜRPRİZİ

KARNE ALAN ÇOCUKLARIN KARLA OYNAMA SEVİNCİ

ARSLANKÖY’DE KAPANAN OKUL YOLUNU BÜYÜKŞEHİR AÇTI

BÜYÜKŞEHİR’DEN ÖĞRENCİLERE KARNE HEDİYESİ OLARAK KAR SÜRPRİZİ
  • 18.01.2020
  • 198 kez okundu

KARNE ALAN ÇOCUKLARIN KARLA OYNAMA SEVİNCİ

ARSLANKÖY’DE KAPANAN OKUL YOLUNU BÜYÜKŞEHİR AÇTI

Mersin Büyükşehir Belediyesi, karne hediyesi olarak öğrencilere kar sürprizi yaptı. İlçelerden kamyonlarla getirilen kar,Akdeniz’de Çilek Mahallesi Mehmet Dağlı İmamhatipOrtaokulu’nun bahçesine veHuzurkent’teBahşiş Cumhuriyet alanınadökülürken, çoğu öğrenci ilk defa kar görmenin mutluluğunu ve karne heyecanını birlikte yaşadı.

Kar nedeniyle karne alamayan Toroslar İlçesi ArslanköyMahallesi’ndekiArslanköyOrtakokulu öğrencileri ise Büyükşehir ekiplerinin okul yolunu açmasıyla karnelerine kavuştu.

Mersin’in yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışı, merkezde yaşayan öğrencilerin mutluluğu oldu. Büyükşehir Belediyesi, milyonlarca öğrencinin karne heyecanı yaşadığı günde Mersinli öğrencilere karne hediyesi olarak kar sürprizi yaptı. Akdeniz’de Çilek Mahallesi Mehmet Dağlı İmamhatip Ortaokulu bahçesine ve Huzurkent’teBahşiş Cumhuriyet alanına kamyonlarla dökülen kar, öğrencilere eğlenceli dakikalar yaşattı.

Büyükşehir Belediyesi, Mersin’dekar mutluluğu yaşayamayan öğrencileri unutmadı. Şehir merkezine kar yağmadığı için kartopu oynama zevki yaşayamayan öğrenciler için Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından kamyonlarla kar bırakıldı. Okul bahçesine ve Cumhuriyet alanına dökülen kar ile eğlenceli dakikalar yaşayan öğrenciler, kartopu oynayarak gönüllerince eğlendi. Öğrenciler karne heyecanı ile kartopu oynamanın mutluluğunu birlikte yaşadı.

Karla oynayarak, gönüllerince eğlenen öğrenciler ve mahalle muhtarı eğlencenin sonunda Mersin Büyükşehir Belediyesi ekiplerine yaptıkları karne sürprizi için teşekkür etti.

Arslanköy’deçocukların okul yolunu Büyükşehir ekipleri açtı

Toroslar İlçesi ArslanköyMahallesi’nde de Arslanköy Ortaokulu öğrencileri yoğun kar yağışından dolayı kapanan yollar nedeniyle karne almaya gidemeyince, öğrencilerin karne heyecanı yarım kalmıştı. Karne heyecanı ile sabah yola çıkan çocuklar kar engeline takılınca çocukların imdadına Büyükşehir ekipleri yetişti. Kısa sürede okul yolunu açan Büyükşehir Belediyesi ekipleri, öğrencilerin karne heyecanını yaşamasını sağladı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ