$ DOLAR → Alış: 8,41 / Satış: 8,44
€ EURO → Alış: 10,00 / Satış: 10,04

  BEYAZ EŞYA DA YENİ ADRESİNİZ

TARSUS’TA BEYAZ EŞYA DA YENİ ADRESİNİZ DENİZ TİCARET

  BEYAZ EŞYA DA YENİ ADRESİNİZ
  • 31.01.2020
  • 1.511 kez okundu

                                               BEYAZ EŞYA DA YENİ ADRESİNİZ

                        TARSUS’TA BEYAZ EŞYA DA YENİ ADRESİNİZ DENİZ TİCARET

   Tarsus’ta dayanıklı tüketim mallarında beyaz eşya da uygun fiyatlarla Tarsus halkı “Deniz Ticaret” Samsung bayii de karar kıldı.

   Geçtiğimiz günlerde Tarsus Eski Hal Caddesi 270 Sokak No 16/B tedaş civarında Tarsuslularla buluşan Deniz Ticaret Samsung bayii kısa bir özgeçmişi olmasına rağmen Tarsuslu vatandaşların ilgisini çekmeye başladı.

            Uygun fiyatlarla vatandaşın bütçesini düşünen Deniz Ticaret Samsun Bayi kaliteden ödün vermiyor. Bol çeşitlerle güler yüzlü, tecrübeli personelleri ile Tarsus beyaz eşya satış mağazasına olan yoğun talep gözden kaçmıyor. Fabrikadan halka satış yapan Deniz Ticaret Samsung bayii iş yerlerinde phillips, fakir, bosch, arzum, tefal marka ürünler bulunuyor.

   Serdar Emine Altındöken’in işletmeciliğini yaptığı Deniz Ticaret Samsun Bayi

   Cep telefonu 0530 130 0322 numarası ile de ürünler hakkında geniş bilgi sahibi olabilirsiniz. Deniz Ticaret Samsung bayii Tarsus halkına en kaliteli ve uygun fiyatlarla beyaz eşya sunarken sizlerle tanışmak ister. Kalite uygun fiyat bizden tercih sizden. Tarsus’ta beyaz eşyada beyaz sayfa açtık. Tercih sizin.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ