$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

BELEDİYE BAŞKANINDAN KAR GÖRMEMİŞ ÇOCUKLARA ‘KAR’ JESTİ

Tarsus Belediyesi, ‘Beyaz Mutluluk’ projesi kapsamında yarıyıl tatilinin bitimine sayılı günler kala daha önce hiç kar görmeyen çocukları Karboğazı’na götürdü.

BELEDİYE BAŞKANINDAN KAR GÖRMEMİŞ ÇOCUKLARA ‘KAR’ JESTİ
  • 02.02.2020
  • 141 kez okundu

BELEDİYE BAŞKANINDAN KAR GÖRMEMİŞ ÇOCUKLARA ‘KAR’ JESTİ

Tarsus Belediyesi, ‘Beyaz Mutluluk’ projesi kapsamında yarıyıl tatilinin bitimine sayılı günler kala daha önce hiç kar görmeyen çocukları Karboğazı’na götürdü.Bir yandan kar topu savaşı yapan çocuklar bir yandan da kardan adam yaparak gönüllerince eğlendiler.

Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, yarıyıl tatilinin bitimine sayılı günler kala, çocukları kar sürprizi ile mutlu etti. Hayatlarında hiç kar ile tanışmayan çocukları bir araya getiren Tarsus Belediyesi, çocukları aileleri ile birlikte Karboğazı bölgesine götürdü.  Burada ilk defa kar görmenin sevincini yaşayan çocuklar, kar üstünde eğlenirken büyüklerin desteği ile kardan adam yaptı. Çocuklar zaman zaman aileleri ile birlikte resimler çektirip kartopu oynayarak karın keyfini doyasıya çıkardı. Ardından misafirlere sucuk ekmek ikram edildi.

Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, ” Küçücük kalplerinde kocaman dünyalar taşıyan çocuklarımızın keyifli vakit geçirmeleri, gönüllerince eğlenmeleri içimizi ısıttı. Çoğumuz küçük bir çocuğa bakıp; onlar gibi doyasıya eğlenebilsek diye iç geçirmişizdir.  O yaşlara geri dönemeyiz ; ancak yapmamız gereken  onların dünyaya nasıl bir gözle baktığını anlamaya çalışarak, çocuklarımızı mutlu etmek tek gayemizdir. Bu kar eğlencesinin yarıyıl tatilinin bitimine sayılı günler kala çocuklarımız için bir motivasyon olacağını düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ