$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

BAŞKAN BOZDOĞAN ; “BU BAYRAM, BU HEYECAN HEPİMİZİN”

Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen Çelenk Sunma törenine Katıldı.

BAŞKAN BOZDOĞAN ; “BU BAYRAM, BU HEYECAN HEPİMİZİN”
  • 28.10.2019
  • 128 kez okundu

BAŞKAN BOZDOĞAN ; “BU BAYRAM, BU HEYECAN HEPİMİZİN”

 

Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen Çelenk Sunma törenine Katıldı. Başkan Bozdoğan , “Bu bayram, bu heyecan hepimizin. Cumhuriyetimizin değerlerini korumak ve sahip çıkmak vatandaş olarak hepimizin sorumluluğundadır” dedi.

 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Cumhuriyet Meydanı’nda Atatürk Anıtına çelenk koyma töreni gerçekleştirildi. Törene Dışişleri Bakan Yardımcısı Faruk Kaymakcı, Tarsus Kaymakamı Kadir Sertel Otcu, Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Murat Tiryaki , Garnizon Komutanı Yüzbaşı Şükrü Uzundağ, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ahmet Boyacıoğlu, İlçe Emniyet Müdürü  Ercan Elbir katıldı. Belediye Başkanı Bozdoğan, Cumhuriyetin nice zorluklara rağmen kurulduğunu hatırlatarak; Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nde yaşayan tüm vatandaşların Cumhuriyet’e ve Cumhuriyet kazanımlarına sahip çıkması gerektiğini vurguladı.

 

 

Konuyla ilgili Başkan Bozdoğan 29 Ekim cumhuriyet Bayramı münasebetiyle yaptığı açıklamada; “Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi , “Büyük Türk milletinin bir ferdi olarak bu kutlu güne kavuşmanın en derin sevinci ve heyecanı içindeyiz.” Bu bayram, bu heyecan hepimizin.  Bu ülke bizlere altın tepside sunulmadı. Türkiye Cumhuriyeti acı, kan ve gözyaşı ile kuruldu. Ve verilen bu mücadelenin sonucunda kazanılan Cumhuriyetimizi korumak, değerlerine sahip çıkmak vatandaş olarak hepimizin sorumluluğundadır. Ülkemizi ve şehrimizi güçlü yarınlara taşımak ve çağdaş medeniyetler seviyesine çıkarmak için çok çalışmamız gerektiğini de unutmamalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin ilanının 96’ınci yılının büyük coşkusunu yaşadığımız bu günde; Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Atatürk’ü, kahraman silah arkadaşlarını, cumhuriyetimizin fedailerini, vatanın bölünmez bütünlüğü için mücadele eden tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyor,  tüm vatandaşlarımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını içtenlikle kutluyorum” dedi.                                                                                     

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ