$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Bakan Koca, vaka yoğunluğu en çok artan 10 ilimizi paylaştı: Bu şehirlerden birindeyseniz daha dikkatli olun

Bakan Koca, vaka yoğunluğu en çok artan 10 ilimizi paylaştı: Bu şehirlerden birindeyseniz daha dikkatli olun
  • 11.09.2021
  • 99 kez okundu

 Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, illere göre her 100 bin kişide görülen haftalık koronavirüs vaka sayısının yer aldığı haritayı paylaştı. Buna göre ilk sırada 653,10 oranıyla Rize yer aldı. Vaka yoğunluğu en çok artan 10 ilimiz ise Kayseri, Elazığ, Karaman, Bolu, Malatya, Kırşehir, Yozgat, Kırıkkale, Tunceli ve Bartın oldu.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 28-3 Eylül arasında illere göre her 100 bin kişide görülen koronavirüs vaka sayılarını açıkladı. İllere göre haftalık koronavirüs vaka sayısı, her 100 bin kişide İstanbul’da 156,95, Ankara’da 242,61 İzmir’de 45,58 oldu.

Son Dakika: Bakan Koca, vaka yoğunluğu en çok artan 10 ilimizi paylaştı

Haftalık haritada en fazla vaka sayısı 653,10 ile yine Rize’de olduğu görüldü.

“NİHAİ ÇÖZÜM AŞI”

Son 1 haftada vaka sayısı bir önceki haftaya göre en çok artan 10 ilimiz KayseriElazığKaramanBoluMalatyaKırşehirYozgatKırıkkaleTunceliBartın oldu. Konuyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yapan Bakan Koca, “28 Ağustos-3 Eylül arasında vaka yoğunluğu bir önceki haftaya göre en çok artan 10 ilimiz, “Kayseri, Elazığ, Karaman, Bolu, Malatya, Kırşehir, Yozgat, Kırıkkale, Tunceli, Bartın! Bu illerden birindeyseniz şimdi daha da dikkatli olmalısınız. Nihai çözüm aşı! Kurallar çok gerekli.” dedi.

Son Dakika: Bakan Koca, vaka yoğunluğu en çok artan 10 ilimizi paylaştı
Son Dakika: Bakan Koca, vaka yoğunluğu en çok artan 10 ilimizi paylaştı: Bu şehirlerden birindeyseniz daha dikkatli olun

Etiketler: / / / / / / / / / / /

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ