$ DOLAR → Alış: 18,60 / Satış: 18,67
€ EURO → Alış: 19,41 / Satış: 19,48

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Enerjik ve motive hissettiğiniz bir gün olabilir. Hem hafta sonuna girecek olmak hem de bir amaç uğruna hareket edecek olmak sizi bir adım daha atmak için kamçılayabilir. O amacın ne olduğunu unutmadığınızda bugün atacağınız bütün adımlar size istediğiniz sonucu verebilir. İlişkilerde ve iş hayatında şanslı girişimleriniz olabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Kendinizden vazgeçmemelisiniz. Hayatta karşısınıza birçok konu gelebilir ancak aynadaki kişi olmadan hiçbir şeyin üstesinden gelemezsiniz. Bugün kendinizle ilgilenin, ruhunuzu besleyecek girişimler için hazırlık yapın.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Üzerinizdeki toprağı atmak ve modunuzu değiştirmek adına bugün hayatın içinde daha çok yer alabilirsiniz. Sosyalleşmek kadar yaşantınızda yeni sayfalar açmakla da ilgilenebilirsiniz. Heyecanınızı ve dilinizi kontrol altında tutmak bugün sizin için önemli olacaktır.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Çalışma ortamınızda birçok işle ilgilenebilirsiniz. Ortaklarınız ve iş arkadaşlarınızla yapacağınız paylaşımlara bir sınır vermelisiniz. Sorumluluklarınız kadar onlara karşı olan tutumlarınızın da geleceğinizde etkili olduğunu unutmayın.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Hakkınızı savunmanız gereken konular doğabilir. Şahsi bir sorun haline dönüştürmeden hukuk yoluyla sorunu çözmeye çalışmalısınız. Kendinizi iyi konularda ve iyi yönlerinizle geliştirin. Hakkınızı savunmanız gereken konular doğabilir. Şahsi bir sorun haline dönüştürmeden hukuk yoluyla sorunu çözmeye çalışmalısınız. Kendinizi iyi konularda ve iyi yönlerinizle geliştirin. 

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

İyi hissetmek adına yapılacaklar listesi çıkarabilirsiniz. Daha önce endişe ettiğiniz konulara eğilmek, bir kez olsun denemek sizin için önemli bir başlangıç olabilir. Geri plana attıklarınızı öne çekmek için ideal bir gündesiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

İş konusunda yeni adımlar atabilir, bu konuda emek veren ve herkesi ortak noktada buluşturması gereken siz olabilirsiniz. Hayat, yanınızda ne kadar insan olsa da bazen sadece sizi görmek ister. Bugün kendinizi hayata ve insanlara karşı gösteriyorsunuz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Hayatınızda negatif enerji veren ve olduğu yerde kalan insanlar olabilir. Eleştirmek ya da olumsuz konuşmalara girmek yerine onlara kendi yolunuzdan giderek ilham verebilirsiniz. Ani hareketler yapmamak sizi küçük ev kazalarından koruyabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Hislerinizden ve isteklerinizden emin olmak sizi hayallerinize götürebilir. Önünüze engeller çıktığında bunları bir basamak haline dönüştürmelisiniz. Bugün planlarınızı bir girişim haline getirmek sizi ilerleyen günlerde daha iyi sonuçlarla karşılaştırabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Aile ortamınızda kendi fikirlerinizin sesi yüksek çıkabilir. Bir kaos ortamı yaratmadan ya da ne olduğunu anlamadan konuşmalar başlatmamalısınız. İkna edici bir yönünüz var ve doğru hareket ettiğinizde bu yönünüz kendiliğinden ortaya çıkacaktır.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Tıkandığınızı düşündüğünüz konular aslında o kadar da zorlayıcı olmayabilir. Durumun nasıl geliştiğini ve sizi neden bulduğunu düşündüğünüzde sonucu bulmak da kolay olacaktır. Aracınızla ilgili işlemler varsa bugün onun için de zaman ayırın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Nasıl bir iş kurup ilerleyeceğiniz konusunda yeni fikirleriniz olabilir. Her birini aynı anda uygulamaya almak yerine bu motivasyonu doğru bir planlama yapmak için kullanmalısınız. Yeme içme düzeninizi hızlı atıştırmalıklarla doldurmamak bugün daha zinde hissetmenizi sağlayabilir.