$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Hayat standartlarınızı yükseltmek isteyebilirsiniz. Bunun yolunun iyi ve sürekli kazanç elde etmek olduğunu biliyorsunuz. Tekliflere açık olun, kafa karışıklığı yerine ne istediğinizin farkına vararak karar verin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Fiziksel ve psikolojik olarak kendinizi güçlü hissedebilirsiniz. Özgüveninizin ve gerekçelerinizin de bu şekilde olması maddi yeterliliğinizi sağlamak, geleceğinizi garantilemek için sizi destekleyebilir. Sosyal çevrenizde bir araya geldiğiniz insanlara ve onlarla ne paylaştığınıza dikkat etmenizde fayda var.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Hayatınızın arka planına odaklanmanız gerekebilir. İçsel huzurunuzu yakalamak ve bunu korumak için üzerinize düşen sorumluluklar karşısında sıkılgan ve isteksiz olmamalısınız. Fikrinizi, hissinizi önce kendinize sonra da çevrenize beyan edin ve problemlerinize bir de böyle çözüm arayın.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Sosyal bir gün olabilir. Yorgunlukları, sorumlulukları kenarda bırakıp hayattan nasıl keyif alacağınızı ve sürdürülebilir hale getirmeyi düşünebilirsiniz. Kime, neye hizmet ettiğinizi ve bunun sınırlarını doğru bir şekilde çizdiğinizde süreç sizin daha kolay olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Kariyerinizde taşların yerine oturması, bir standart oluşturmuş olmak rahat bir nefes almanızı sağlayabilir. Çalışma ortamınızda daha rahat ve keyifli vakit geçirirken sorumluluklarınızı da ihmal etmemelisiniz. Uyum sağlayamadığınız konuları boş vermek yerine bunları nasıl lehinize dönüştüreceğinizi düşünmelisiniz.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Sizin için radikal sayılabilecek, mevcut düzenin dışında kararlar alabilirsiniz. Fikirlerinizi hemen uygulamaya almasanız bile bunlardan emin olmak, kendinizi nerede ve ne şekilde mutlu hissedecekseniz onu kurmayı kolaylaştıracaktır. Güven veren, zihninizin açık olacağı ilişkiler tercih ediyorsunuz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Sizi maddi ve manevi açıdan yavaşlatan, motivasyonunuzu düşüren konulara dikkat çekebilir ve tam tersi yönde bir tarz kurabilirsiniz. Kendinizi güvende ve mutlu hissetme ihtiyacınız ağır basabilir. Parasal açıdan bereketli ve uzun vadeli sonuçlar alabilirsiniz. Çalışma hayatınızda fedakarlık gibi görünen yüklerin farkında olun ve bunlardan kurtulun.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

İlişkilere yön veren kalıcı kararlar alırken sadece kendi bildiğinizi, hissettiğinizi baz almamalısınız. İş konuları ve parasal gündemlerde kazançlı çıkacağınız gelişmeler gündeme gelebilir. Hayallerinize doğru yatırımlar yapın.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

İşinize, yeteneklerinize ve hayatınıza bir düzen getirmek isteyebilirsiniz. Bunların sizin için değerli olduğunu daha çok düşünerek maddi ve manevi açıdan daha iyi koşulları kurmak isteyebilirsiniz. Duygusal ve dalgın tavırlarınızı evle ilgili sorunlarınızı hallederek dağıtabiliriz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Bireysel alanlarda rahat etmek, kendinize molalar oluşturmak isteyebilirsiniz. Bunu yaparken ekonomik rahatlığınızı da düşünebilir, geleceğe dönük birtakım yatırım fikirlerine zaman ayırabilirsiniz. Eksikliğini hissettiğiniz bazı duygular sizi yavaşlatsa da elinizdeki imkanları ve hak ederek kazandıklarınızı düşünün.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Aile içindeki problemleri, küslükleri geride bırakıyorsunuz. Kendiniz için ve ailedeki diğer herkes için huzurlu bir ortam oluşturmak, bunun gerekleri için maddi destekler sağlamak gerekebilir. Kimin etkisinde kaldığınızı ve kalacağınızı verdiğiniz değerlerin karşılık bulmasıyla belirleyebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Yaratıcı fikirleriniz kalıcı ve elle tutulur sonuçlar alacağınız görüşmeleri beraberinde getirebilir. Bu görüşmeleri iş dışındaki etkinlikleri gerçekleştireceğiniz seyahatlere dönüştürebilirsiniz. Hareket etmek ve iletişim kurmak size avantaj sağlayacaktır.