$ DOLAR → Alış: 8,41 / Satış: 8,45
€ EURO → Alış: 9,98 / Satış: 10,02

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Kadın figürleri ile iletişim sorunları olabilir. Kendinizi ifade ederken karşınızdaki kişinin anlayacağı yönü tercih etmelisiniz. Yanlış anlaşılmalara ve farklı düşüncelere karşı hoşgörülü olun.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Ailenizle geleceğe dair konularda görüşmek isteyeceksiniz. Kişisel amaçlarınızı ifade ediyor oluşunuz aileniz tarafından hoş karşılanabilir ve onlardan gereken desteği görebilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Ortaklarınız ile geçmiş bir konu nedeniyle tartışma içerisine girebilirsiniz. Bu tartışma istemediğiniz bir noktaya gelebilir ve bu konudan rahatsızlık duyabilirsiniz. Lütfen ani duygu durumlarınıza göre karar almayın.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Geçmiş ilişkiniz karşınıza çıkabilir. Her ne kadar iletişiminiz olmasa da sosyal medya platformlarında denk gelebilir ve geçmişe doğru bir yolculuk yapabilirsiniz. Bu rastlantının düşüncelerinizi çelmesine izin vermemeli, geçmişi geride bırakmalısınız.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Maddi konularınızda yalnız hareket etmek isteyeceksiniz. Kişisel hesaplarınızı titizlikle yönetiyorsunuz. Bu titiz yönetim süreci size kar ve yeni yatırımları da beraberinde getirebilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Kadın figürleri ile gerginlik yaşayabilirsiniz. İletişim sorunlarınız yanlış anlaşılmalardan kaynaklanıyor olabilir. Lütfen üslubunuzda ve davranışlarınızda ölçülü olun. Düşünmeden konuşmak size kayıplar getirebilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Geçmişin kavgasını sürdürmek için harekete geçiyorsunuz. Hırsınız unutmadıklarınızı tetikliyor ve agresif davranışlar içine giriyorsunuz. Geçmişin öfkesini hala taşıyor olmak sizi yıpratır, gölgelerinizden kurtulun!

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Alacaklarınızın ödenmesi için araya üçüncü kişileri dahil edebilirsiniz. Bu süreç sizi yorsa da sonunda istediğinize kavuşacaksınız. Kime güvendiğinize dikkat edin. Yanlış insanlar yanlış kararları doğurur. Seçici olun.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Ortaklı işlerinizde yeni bir projeye başlamak üzere olabilirsiniz. Son aşamayı yapacak olan yine sizlersiniz. Güzel başlangıçların keyfini çıkarın. Kendinizden emin, özgür ve pozitif yanlarınızı karşı tarafa gösterin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Geçmiş ilişkinize dönme düşünceniz olabilir. Zihninize hakim olamıyor oluşunuz sizi yanlış kararlara götürebilir. Enine boyuna iyice düşünmeden karar vermeyin ve süreci tüm titizliğiyle götürün.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Finans konularınızda mecburiyetten birtakım kararlar almak zorunda kalabilirsiniz. Bu mecburiyet sizi yorsada sonucu güzel şeylere çıkacaktır. Süreci istediğiniz gibi yönetmek için biraz çaba sarfedin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Kardeşleriniz ile sorunlarınız olabilir. Size olan davranışlarından rahatsız olabilir ve bu tutumu açıkça dile getirebilirsiniz. Problemleri konuşarak çözmek için uğraşın, anlamadan dinlemeden davranış sergilemeyin.