$ DOLAR → Alış: 7,50 / Satış: 7,53
€ EURO → Alış: 8,96 / Satış: 8,99

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Geride bıraktığınız konularla ilgili bazı haberler gelebilir. Çevrenizin bu hamlesine karşı sizin geleceğe odaklanan tavrınız dikkat çekecektir. Bunun bir ego değil, dersini alıp ona göre yol olmak olduğunu anlamalısınız.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Sorun yaşadığınız konularla haklılığınız ortaya çıkabilir. Yakınlaşmak ve konuşmak fikri size uzak gelse de özür dilemek isteyen kişilere karşı nezaketle yanıt vermeli ve tutumunuzu da yine bu şekilde belli etmelisiniz. Herkesin kendine yakışanı yaptığını unutmayın.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Eski ilişkiniz yeniden gündeme gelebilir. Yeniden başlamak konusunda olumlu ya da olumsuz bir karar vermeden önce ilişkinizin neden eskide kaldığını, şu anda neden böyle olduğunu ve neler yapılıp yapılmayacağını düşünmelisiniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Çalışma alanınızda daha önceden yaşadığınız haksızlıklar sizi yoruyor. O konulara artık bir sünger çekmelisiniz. Hayatı önünüzde akıp gidiyor, arkanıza bakmak düşmenize neden olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Kapanmış defterlerin yeniden açılması söz konusu olabilir. Ne hissettiğinizi iyi anlamalısınız. Hayal kırıklığı yaşamanıza neden olacak bir şüpheniz varsa üzerinde fazla düşünmeyin ve defteri yeniden kapatın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Yaptığınız bazı hatalar üzerinden ne kadar zaman geçerse geçsin karşınıza çıkabilir. O hatanın altında yatan mesajı almaya direnmeyin. Güzel etkiler almak istiyorsanız onlara yakışır şekilde güzel tepkiler vermelisiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Yakın çevrenizden biriyle yaşadığınız bir sorun, üçüncü şahıslar tarafından farklı bir noktaya gelebilir. Sorunu kiminle yaşadıysanız çözümü de onunla bulmalısınız. Aleyhinize olacak bir girişimde bulunmamalı ve manipülasyonlara karşı dikkatli olmalısınız.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Sahip olduklarınızı elde etmek isteyen kişiler sizin ve çalışmalarınızın üzerinde bir oyun oynayabilir. Kiminle ne paylaştığınıza dikkat etmelisiniz. Gerçekleri görmeye çalıştığınız bu süreçte mantığınızla birlikte sezgilerinize de başvurmalısınız.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Bir ilişkiniz ya da arkadaşlığınız konusunda bir adım atmak isteyebilirsiniz. Konu her ne kadar geçmişte kalsa da bazı şeylere özlem duyuyor olmak kafanızı karıştırıyor. Kararsızlığa ve hataya düşmemek için yaşadıklarınızı enine boyuna düşünmelisiniz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Çalışma hayatınızda bazı gizli konuların gündeme gelmesi performansınızı olumsuz etkileyebilir. Etkisinde kalmamak için durumu kabul etmek ve ona göre bir tavır sergilemek en doğru seçenek olacaktır. Bu konuda tekrara düşmemek için de konunun nedenlerini düşünüp çözüm arayabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Daha önceden birlikte çalıştığınız kişilerle yeniden bir iletişime geçebilirsiniz. Bu görüşme geçmişteki bazı sorunları çözebileceği gibi yeni işbirliklerine de vesile olabilir. Bu fırsatı iyi değerlendirmelisiniz.