$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

  • 21.05.2020
  • 252 kez okundu

BAŞKAN BOZDOĞAN; “HALKIMIZIN HUZURLU BİR BAYRAM GEÇİRMELERİ İÇİN TÜM HAZIRLIKLARIMIZI TAMAMLADIK”

Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, 24 Mayıs 2020 Pazar günü başlayıp 26 Mayıs 2020 Salı günü sona erecek olan Ramazan Bayramı için bütün hazırlıkların tamamladığını söyledi.

Vatandaşların rahat bir bayram geçirmeleri için yerel yönetim olarak hazırlıklarını bittiğini söyleyen Başkan Bozdoğan, herkese huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir bayram diledi.

Başkan Bozdoğan; “2020 Ramazan Bayramı öncesi tüm tedbirlerimizi aldık. 23 Mayıs 2020 Cumartesi günü arefe, ancak biz şimdiden özellikle şeker ve gıda kontrollerimizi sıklaştırdık. Halkımıza bozuk ve kullanım süresi dolmuş gıda maddeleri satılmaması ve yedirilmemesi için işyerlerine gerekli denetimler ekiplerimiz tarafından gerçekleştiriliyor. Belediye birimlerimiz bayram süresince çalışacak nöbetçi listelerini oluşturdular. Görevli personellerimiz bayram öncesi ve bayram süresince vatandaşların bayramı rahat, huzurlu ve güvenli geçirmeleri için çalışacaklar. Tarsuslu vatandaşlarımızın Mübarek Ramazan Bayramı’nı şimdiden kutluyor, huzurlu ve sağlıklı bir şekilde bayramı geçirmelerini temenni ediyorum” dedi.

COVİD-19 salgınına karşı, 12 Mart’tan bu yana başlattıkları mücadelenin aksatılmadan devam ettirildiğini, cadde ve sokakların sürekli dezenfeksiyon işlemine tabi tutulduğunu ifade eden Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan; bu zor süreçte halkımızı koruyucu tedbirler kapsamında evlerinde kalmaya davet ediyorum. Biz belediye olarak bu konuda üzerimize düşen ne varsa onu yapmaya devam edeceğiz. Ekiplerimiz bir yandan rutin belediyecilik hizmetlerini sürdürürlerken diğer yandan da vatandaşlarımızdan gelen talepleri yerine getirmek için gece gündüz demeden görevlerini canla başla devam ettiriyorlar.” dedi.

Başkan Bozdoğan, hizmet birimlerinin bayram tatili süresince açık ve halkın hizmetinde olacağını, yaşanabilecek herhangi bir olumsuzlukta vatandaşların Alo 153 Zabıta Şikayetler, 185 su arıza, itfaiye 112 numaralı telefonları arayabileceklerini söyledi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ